Αγωνιστική Παρέμβαση Θεσ/νίκης: ψηφοδέλτιο για τις εκλογές σε ΠΥΣΔΕ-ΑΠΥΣΔΕ-ΚΥΣΔΕ

Αγωνιστική Παρέμβαση

Ήρθε η ώρα για αιρετούς αγωνιστές που θα προωθούν τις διεκδικήσεις του κλάδου!

Στις εκλογές της 5ης Νοέμβρη για Υπηρεσιακά Συμβούλια

ψηφίζουμε – στηρίζουμε:

  • Αγωνιστική Παρέμβαση (για ΠΥΣΔΕ ΑΠΥΣΔΕ)

  • Αγωνιστικές Παρεμβάσεις-Συσπειρώσεις-Κινήσεις (για ΚΥΣΔΕ)

Υποψήφιοι για ΠΥΣΔΕ Ανατολικής Θεσσαλονίκης

1. Βρόικος Δημήτρης 12ο ΕΠΑΛ Θεσ/νίκης

2. Καλόστος Σταύρος ΕΠΑΛ Επανωμής

3. Κερασαρίδης Ευστάθιος 1ο Γ/Σ Πυλαίας

4. Κλοκίδου Γεωργία 3η ΕΠΑΣ Θεσ/νίκης

5. Κουτρουμπάκης Κ.1ο Εσπ. Θεσ/νίκης

6. Ντώντης Ανέστης διάθεση ΠΥΣΔΕ (διαθεσιμ.)

7. Οικονομίδου Κωνσταντίνα ΓΕΛ Βασιλικών

8. Παπαδημητρίου Ευθύμιος 15ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης

9. Πολίτου Βασιλική 7ο ΓΕΛ Καλαμαριάς

10. Σιούτη Θεοδώρα 5ο Εσπ. ΕΠΑΛ Θεσ. (διαθεσιμ.)

11. Τσανακτσίδης Ιωάννης 1ο ΓΕΛ Πανοράματος

12. Τσούκας Α. ΕΠΑΛ Επανωμής (Συνεργαζόμενος)

13. Τσούγκα Παναγ. ΕΠΑΛ Επανωμής (διαθεσιμ.)

*******************************************************************************************************

Υποψήφιοι για ΠΥΣΔΕ Δυτικής Θεσσαλονίκης

1. Αλεξίου Δέσποινα 5ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου

2. Αλεξίου Μαρία Διαπολιτισμικό ΓΕΛ Ευόσμου

3. Αμασιάδης Θόδωρος 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου

4. Αναστασίου Χρύσα ΓΕΛ Κορώνειας (Λαγκαδίκια)

5. Αντωνιάδου Βασιλική 2ο Γ/Σ Χαλκηδόνας

6. Βακουφτσής Κώστας 2ο ΓΕΛ Νεάπολης

7. Βοζίκα Φωτεινή 1ο ΓΕΛ Νεάπολης

8. Γαζάκης Αντώνιος 3ο Γ/Σ Εχεδώρου

9. Γιαννιώτη Ελένη 1ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

10. Γιαννοπούλου Ιωάννα Γ Γ/Σ Κουφαλίων

11. Ζαγανίδης Χρήστος 2ο Γ. Ωραιοκάστρου

12. Θεοδωρίδου Ευδοξία 1ο Γ/Σ Συκεών

13. Ιακωβάκη Ευαγγελία 1ο Γ/Σ Συκεών

14. Καπέτης Δημήτριος 1ο ΕΠΑΛ Πολίχνης

15. Καραγιάννη Χριστίνα 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου

16. Καφετζή Παναγιώτα Γ/Σ Καλλιθέας

17. Κουμμάτη Κατερίνα 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου (διαθεσ.)

18. Λαφαζάνης Ανδρέας 2ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου

19. Λαθήρα Ιωάννα 2ο Γ/Σ Συκεών

20. Λαθήρας Ιωάννης 1ο Γ/Σ Συκεών

21. Λοϊζίδης Λοΐζος 1ο Γ/Σ Σταυρούπολης

22. Μάσιου Ελένη ΓΕΛ Ασσήρου

23. Μαστοροπούλου Ελένη 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης

24. Μήτσος Παναγιώτης ΕΠΑΣ Κουφαλίων (διαθεσ.)

25. Μπάντσος Νίκος 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων

26. Μπάσια Βούλα ΕΠΑΛ Λαγκαδά

27. Μυλωνάς Θανάσης ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων

28. Μόσχου Ελένη ΓΕΛ Αξιού

29. Μπέντση Ελευθερία 1ο Γ/Σ Συκεών

30. Οργιανέλης Άγγελος 4οΓΕΛ Σταυρούπολης

31. Παλαπανίδης Παύλος Εσ. Λ. Αμπελοκήπων

32. Πάντσιος Άγγελος ΕΠΑΛ Πολίχνης

33. Παπαλιάς Κυριάκος 2ο Γ/Σ Εχεδώρου

34. Παρτόζης Γιάννης 1ο ΕΠΑΛ Νεάπολης

35. Πεντεδέκα Αλίκη 2ο ΓΕΛ Κορδελιού

36. Πετρής Μιχάλης Γ/Σ Καλλιθέας

37. Πουλής Κώστας 2ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

38. Προεστοπούλου Αρετή Γ/Σ Διαβατών

39. Σακιζλή Αναστασία 3ο Γ/Σ Εχεδώρου

40. Σέρβου Ελένη 2ο Γ/Σ Κορδελιού

41. Σαραϊδάρη Πόπη 2ο Γ Γ/Σ Ευόσμου

42. Σπαΐας Άγγελος 4ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

43. Στεφανίδου Δέσποινα 2ο ΓΕΛ Ευόσμου

44. Στεφανίδου Σοφία 6ο Γ/Σ Σταυρούπολης

45. Σπυρίδης Αθανάσιος 4ο Γ/Σ Πολίχνης

46. Τονοζλής Γεώργιος ΕΠΑΛ Κουφαλίων

*******************************************************************************************************

Υποψήφιοι για ΑΠΥΣΔΕ Κεντρικής Μακεδονίας

1. Αδαμόπουλος Παναγιώτης Γ/Σ Ευρωπού

2. Αλεμίδου Θωμαή ΓΕΛ Κασσανδρείας

3. Αλεξίου Δέσποινα 5ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου

4. Αλεξίου Μαρία Διαπολ/κό ΓΕΛ Ευόσμου

5. Αμασιάδης Θόδωρος 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου

6. Αναστασίου Χρύσα ΓΕΛ Κορώνειας (Λαγκαδίκια)

7. Αντωνιάδου Βασιλική 2ο Γ/Σ Χαλκηδόνας

8. Αξούριστου Χαρά 5ο ΓΕΛ Βέροιας

9. Βακουφτσής Κώστας 2ο ΓΕΛ Νεάπολης

10. Βοζίκα Φωτεινή 1ο ΓΕΛ Νεάπολης

11. Βρόικος Δημήτρης 12ο ΕΠΑΛ Θεσ.

12. Γαζάκης Αντώνιος 3ο Γ/Σ Εχεδώρου

13. Γιαννιώτη Ελένη 1ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

14. Γιαννοπούλου Ιωάννα Γ/Σ Κουφαλίων

15. Γιαννουλάκης Θεολόγης διάθ. ΠΥΣΔΕ Πιερίας

16. Γκίνος Ευάγγελος ΓΕΛ Ευρωπού

17. Γκόλτσιος Γεώργιος Γ/Σ Κάτω Μηλιάς Πιερίας

18. Ζαγανίδης Χρήστος 2ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου

19. Θεοδωρίδου Ευδοξία 1ο Γ/Σ Συκεών

20. Καλόστος Σταύρος ΕΠΑΛ Επανωμής

21. Κανταρτζής Φώτης Γ/Σ Λ.Τ. Πευκοχωρίου

22. Καπέτης Δημήτριος 1ο ΕΠΑΛ Πολίχνης

23. Καπλανίδου Χρυσή Διάθεση ΠΥΣΔΕ

24. Κερασαρίδης Ευστάθιος 1ο Γ/Σ Πυλαίας

25. Καραγιάννη Χριστίνα 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου

26. Καφετζή Παναγιώτα Γ/Σ Καλλιθέας

27. Κλοκίδου Γεωργία 3Η ΕΠΑΣ Θεσ/νίκης (διαθεσιμότητα)

28. Κοροξενού Δανάη 2ο Γ/Σ Κρύας Βρύσης Πέλλας

29. Κουματζιάς Δημήτριος ΕΠΑΣ Κατερίνης

30. Κουμμάτη Κατερίνα 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου (διαθεσιμότητα)

31. Κουτίτας Κωνσταντίνος ΓΕΛ Αγ. Νικολάου

32. Κουτρουμπάκης Κων/νος 1ο Εσπ. Θεσ/νίκης

33. Λαφαζάνης Ανδρέας 2ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου

34. Λαθήρα Ιωάννα 2ο Γ/Σ Συκεών

35. Λαθήρας Ιωάννης 1ο Γ/Σ Συκεών

36. Λέκκας Παναγιώτης ΓΕΛ Ιερισσού

37. Μάσιου Ελένη ΓΕΛ Ασσήρου

38. Μαστοροπούλου Ελένη 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης

39. Μήτσος Παναγιώτης ΕΠΑΣ Κουφαλίων (διαθεσιμότητα)

40. Μόσχος Αλέξανδρος ΕΠΑΛ Βέροιας

41. Μόσχου Ελένη ΓΕΛ Αξιού

42. Μπάντσος Νίκος 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων

43. Μπάσια Βούλα ΕΠΑΛ Λαγκαδά

44. Μπέκης  Νικόλαος 1ο ΓΕΛ Βέροιας

45. Μπέντση Ελευθερία 1ο Γ/Σ Συκεών

46. Μπουρλέτσικας Παναγιώτης Γ/Σ Παλιουρίου

47. Μυλωνάς Θανάσης 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων

48. Μυλωνάς Δημήτριος ΕΠΑΛ Πολυγύρου

49. Ντώντης Ανέστης διάθ.ΠΥΣΔΕ Α.Θεσ/νίκης (διαθεσιμότητα)

50. Οργιανέλης Άγγελος 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης

51. Παλαπανίδης Παύλος Εσπ. Λύκ. Αμπελοκήπων

52. Πάντσιος Άγγελος ΕΠΑΛ Πολίχνης

53. Παπαλιάς Κυριάκος 2ο Γ/Σ Εχεδώρου

54. Παπαδημητρίου Ευθύμιος 15ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης

55. Παρασκευόπουλος Γιώργος ΓΕΛ Καλλικράτειας

56. Παρτόζης Γιάννης 1ο ΕΠΑΛ Νεάπολης

57. Πεντεδέκα Αλίκη 2ο ΓΕΛ Κορδελιού

58. Πετρής Μιχάλης Γ/Σ Καλλιθέας

59. Πουλής Κώστας 2ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

60. Ρέππα Βενετία Γ/Σ Ευρωπού

61. Σακιζλή Αναστασία 3ο Γ/Σ Εχεδώρου

62. Σαραϊδάρη Πόπη 2ο Γ/Σ Ευόσμου

63. Σέρβου Ελένη 2ο Γ/Σ Κορδελιού

64. Σιούτη Θεοδώρα 5ο Εσπ. ΕΠΑΛ Θεσ. (διαθεσιμ.)

65. Σκαλτσάς Γιώργος 4ο Γ/Σ Σερρών

66. Σπαΐας Άγγελος 4ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

67. Σπυρίδης Αθανάσιος 4ο Γ/Σ Πολίχνης

68. Στεφανίδου Δέσποινα 2ο ΓΕΛ Ευόσμου

69. Στεφανίδου Σοφία 6ο Γ/Σ Σταυρούπολης

70. Τζένου Ευλαλία (Εύα) ΕΠΑΛ Νάουσας

71. Τονοζλής Γεώργιος ΕΠΑΛ Κουφαλίων

72. Τσανακτσίδης Ιωάννης 1ο ΓΕΛ Πανοράματος

73. Τσούκας Αντώνης ΕΠΑΛ Επανωμής (Συνεργαζόμενος)

74. Τσούγκα Παναγιώτα ΕΠΑΛ Επανωμής(διαθεσιμ.)

75. Ψιλιάγκος Ιωάννης ΓΕΛ Ιερισσού

*******************************************************************************************************

Υποψήφιοι (από Θεσσαλονίκη) για ΚΥΣΔΕ

1. Αλεμίδου Θωμαή ΓΕΛ Κασσανδρείας

2. Αμασιάδης Θεόδωρος 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου

3. Βρόικος Δημήτριος 12ο ΕΠΑΛ Θεσ/νίκης

4. Γαζάκης Αντώνιος 3ο Γ/Σ Εχεδώρου

5. Ζαγανίδης Χρήστος 2ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου

6. Θεοδωρίδου Ευδοξία 1ο Γ/Σ Συκεών

7. Καπέτης Δημήτριος 1ο ΕΠΑΛ Πολίχνης

8 Κουτρουμπάκης Κων. 1ο Εσπερ. Θεσ/νίκης

9. Κρεασίδης Γιώργος Γ/Σ Ερεσού Λέσβου

10. Λαθήρα Ιωάννα 2ο Γ/Σ Συκεών

11. Λαθήρας Ιωάννης 1ο Γ/Σ Συκεών

12. Μόσχου Ελένη ΓΕΛ Αξιού

13. Μπέντση Ελευθερία 1ο Γ/Σ Συκεών

14 Πεντεδέκα Αλίκη 2ο ΓΕΛ Κορδελιού

15. Σαραϊδάρη Πόπη 2ο Γ/Σ Ευόσμου

16. Στεφανίδου Σοφία 6ο Γ/Σ Σταυρούπολης

17. Τονοζλής Γεώργιος ΕΠΑΛ Κουφαλίων

18. Τσανακτσίδης Γιάννης 1ο ΓΕΛ Πανοράματος

*******************************************************************************************************

Για αιρετούς αγωνιστές και όχι των διοικήσεων και των κυβερνήσεων υποστηριχτές Ψηφίζουμε – στηρίζουμε

Για ΠΥΣΔΕ – ΑΠΥΣΔΕ : Αγωνιστική Παρέμβαση

Για ΚΥΣΔΕ : Αγωνιστικές Παρεμβάσεις-Συσπειρώσεις-Κινήσεις

Advertisements
Categories: Ανακοινώσεις | Ετικέτες: ,, | Σχολιάστε

Πλοήγηση άρθρων

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Δημιουργήστε ένα δωρεάν ιστότοπο ή ιστολόγιο στο WordPress.com.

Αρέσει σε %d bloggers: