Εκατοντάδες εκπαιδευτικοί στο πλευρό του καθηγητή Χρήστου Ζαγανίδη – Κείμενο υπογραφών

Υπογράψτε για συμπαράσταση στο Χ. Ζαγανίδη πατώντας ΕΔΩ

Η σκευωρία κατά του Χρήστου Ζαγανίδη και η διάλυση της Ε΄ ΕΛΜΕ Θεσ/νίκης δε θα περάσουν!

Η σκευωρία κατά του Χρήστου Ζαγανίδη και η διάλυση της Ε΄ ΕΛΜΕ Θεσ/νίκης δε θα περάσουν!

Η σκευωρία κατά του Χρήστου Ζαγανίδη και η διάλυση της Ε΄ ΕΛΜΕ Θεσ/νίκης δε θα περάσουν!

Σήμερα που απαιτείται η ευρύτερη δυνατή συσπείρωση των εργαζομένων για να απαντήσουμε στο νέο μπαράζ αντιλαϊκών και αντιεκπαιδευτικών μέτρων, οι ηγεσίες των ΣΥΝΕΚ, ΔΑΚΕ και ΠΑΜΕ επιλέγουν να συκοφαντήσουν και να σπιλώσουν τον πρόεδρο ενός από τα πιο αγωνιστικά σωματεία της Θεσσαλονίκης, επιδιώκοντας την καρατόμησή του. Επιτίθενται με ανακοινώσεις που εξέδωσαν κατά των Παρεμβάσεων και του Χρήστου Ζαγανίδη, ενός αγωνιστή συναδέλφου, Προέδρου στο παρελθόν της ΕΛΜΕ Ηλείας, που είχε εκλεγεί στο ΔΣ της ΟΛΜΕ αλλά και του ΓΣ της ΑΔΕΔΥ, τον οποίο εκτιμούν ιδιαίτερα οι καθηγητές και τον εκλέγουν από τότε που ήρθε στη Θεσσαλονίκη και για πέντε συνεχή χρόνια στο Δ.Σ. της Ε΄ ΕΛΜΕ και μάλιστα από τους πρώτους σε αριθμό σταυρών.

Αμφισβητούν ουσιαστικά τη δυνατότητα ενός σωματείου να αποφασίζει και να αντιδρά υπερασπίζοντας τα συμφέροντα των μελών του, ενώ κατηγορούν τον πρόεδρο της ΕΛΜΕ για δήθεν «οικονομικές ατασθαλίες», όταν υπάρχουν αποφάσεις έγκρισης της οικονομικής διαχείρισης της ΕΛΜΕ και αναλυτική καταγραφή όλων των εσόδων και εξόδων. Στρέφονται επιλεκτικά κατά του Χ. Ζαγανίδη και των Αγωνιστικών Παρεμβάσεων, παρά το ότι οι ενέργειες και οι αποφάσεις για τις οποίες κατηγορείται ψηφίστηκαν και υλοποιήθηκαν και από άλλες παρατάξεις του ΔΣ. Αυτό αποκρύπτεται προκειμένου να συγκλίνουν στον κοινό στόχο της καρατόμησης του προέδρου της Ε’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης και το χτύπημα των Παρεμβάσεων.

Δαιμονοποιούν και στρέφονται κατά ενός προσώπου που για τη συνεισφορά του στους αγώνες του κλάδου έχει υποστεί σειρά διώξεων, ενώ συνέβαλλε αποφασιστικά με την αγωνιστική του συμμετοχή, τις ιδέες και τις προτάσεις του στην ανάπτυξη των αγώνων του εκπαιδευτικού κινήματος και τη νικηφόρα εξέλιξή τους στην περίοδο της διαθεσιμότητας των συναδέλφων της τεχνικής εκπαίδευσης. Η πολιτική συνδικαλιστική αντιπαράθεση με συκοφαντίες και ανυπόστατες κατηγορίες, χωρίς αρχές και ήθος δεν ανήκουν στις παραδόσεις του προοδευτικού εκπαιδευτικού κινήματος
Επιτίθενται στις παρατάξεις και τους εκπροσώπους τους που στη νέα κατάσταση που διαμορφώνεται συνεχίζουν να αγωνίζονται, μαζί με άλλες μαχόμενες δυνάμεις, για την ανατροπή της αντιλαϊκής πολιτικής της κυβέρνησης, της ΕΕ και του ΔΝΤ, της επίθεσης κατά του κλάδου και του κινήματος, για ένα μαχόμενο και νικηφόρο εκπαιδευτικό κίνημα κόντρα στον κυβερνητικό και κομματικό συνδικαλισμό αλλά και να αποκαλύπτουν το ρόλο του κυβερνητικού και κομματικού συνδικαλισμού, την επίθεση κατά του κλάδου και του κινήματος.
Η Ε’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης όλο το διάστημα της σκληρής μνημονιακής διακυβέρνησης, παλιάς και νέας,  με πρόεδρο το Χ. Ζαγανίδη υπερασπίστηκε και υπερασπίζεται το δίκαιο όλων των συναδέλφων με συλλογικό και αποφασιστικό τρόπο συνέβαλε καθοριστικά στην ανάπτυξη των αγώνων του κλάδου  και το συντονισμό του εκπαιδευτικού αλλά και του εργατικού κινήματος της πόλης και αυτή την πορεία θέλουμε να υπερασπίσουμε στηρίζοντας τον πρόεδρο της Ε’ ΕΛΜΕ.

Δείτε αναλυτικά το θέμα ΕΔΩ

1    Αγαπητος Θανασης Γ Γραμματεας Β συλλογου ΠΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Αιρετος ΑΠΥΣΠΕ Κ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2    Αγγέλου Κωνσταντίνος (μέλος  ΕΛΜΕ Βοιωτίας)
3    Αδαμάκη Αλκυόνη ΠΕ02 ΕΛΜΕ Ηρακλείου
4    Αδαμόπουλος Νίκος, Μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής ΑΔΕΔΥ
5    Αδαμόπουλος Πάνος, μέλος της Γ΄ΕΛΜΕ-Θ
6    Αθανασοπούλου Αλεξάνδρα: Γυμνάσιο Βάρδας, μέλος ΕΛΜΕ Ηλείας
7    Αλεβίζος Άρης συν/χος εκπαιδευτικός
8    Αλεμίδου Θώμη, μέλος ΔΣ Β ΕΛΜΕ-Θ
9    Αλεξίου Δέσποινα, 5ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
10    Αλεξίου Μαρία, Διαπολιτισμικό ΓΕΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
11    Αλεξίου Χρήστος αιρετός ΠΥΣΔΕ Βοιωτίας
12    Αλχατζίδου Ανδρομάχη, οργ. γραμματέας ΕΛΜΕ Λέσβου
13    Αμανατιάδου Ελένη, αποσπασμένη στην Ε΄ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
14    Αμασιάδης Θεόδωρος, 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
15    Αναγνωσταράς Γιάννης -πρόεδρος ΣΕΠΕ Γλυφάδας Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης
16    Αναγνωστοπούλου Αφροδίτη, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
17    Ανδριτσοπούλου Παρασκευή ΠΕ 19 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
18    Αντωνόπουλος Παύλος Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
19    Αντωνόπουλος Χρήστος ΠΕ 03 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
20    Αξούριστου Χαρά, ΕΛΜΕ Ημαθίας
21    Αποστολάτου Μάχη,1ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ -Θ
22    Αποστολόπουλος Ανδρέας ΠΕ 02 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
23    Αρβανίτης Γιάννης μέλος της Γ΄ΕΛΜΕ-Θ
24    Αργυροπούλου Μάγδα 1ο Γυμνάσιο Πύργου, ΕΛΜΕ Ηλείας
25    Αρίδας Μανώλης Ταμίας Δ.Σ. Δ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
26    Ασήμου Ντίνα Ελμέ Βοιωτίας
27    Ασκητά Σουμέλα, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
28    Ασλανίδου Δέσποινα ΕΛΜΕ Κιλκίς
29    Ασμης Λάζαρος ΠΕ 13 (πρώην πρόεδρος ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ )
30    Ατζίδου Κατερίνα πρόεδρος ΕΛΜΕ Πάρου -Αντιπάρου
31    Αυγερίδης Αθανάσιος, μέλος της Ε΄ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
32    Αυγουστίνου Μαρία, ΕΛΜΕ Πειραιά
33    Αφράντου Βούλα, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
34    Βαϊνάς Παντελής μέλος ΕΕ  ΑΔΕΔΥ
35    Βαρδαλαχάκης Γιάννης, μέλος Α’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
36    Βασιλειάδης Βασίλης πρόεδρος ΕΛΜΕ Ηλείας
37    Βασιλοπούλου Γιούλη, μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Γρεβενών
38    ΒΑΣΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ πρώην μέλος ΔΣ  γ ελμε δ αττικής
39    Βέζου Αθανασία, μέλος ΔΣ. ΣΕΠΕ «Σωκράτης»
40    Βέλκου Νικολέττα, αποσπασμένη στην Ε΄ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
41    Βίκυ Βασιλάτου μέλος Δ’ ΕΛΜΕ Ανατολικής Αττικής
42    ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- 2o ΕΠΑΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
43    Βλάχου Ελένη μέλος Δ. Σ. ΣΤ ΄Συλλόγου Θεσσαλονίκης
44    Βλουχου Παναγιωτα
45    Βουρτσάκη Βάνα Πρόεδρος του Γ΄συλλόγου Εκπαιδευτικών «¨Ο Πλάτων» Θεσσαλονίκης
46    Βρακάς Γιώργος, αναπληρωτής μέλος της Γ΄ΕΛΜΕ-Θ
47    Βρόικος Δημήτρης μέλος Γ΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
48    Βρύνας Γιώργος Ταμίας ΕΛΜΕ  Ηλείας
49    Βυρίνη Ντίνα , μέλος ΣΕΠΕ Κερατσίνι – Πέραμα
50    ΓΑΒΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ -ΠΕ06 – 2o ΕΠΑΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
51    Γαβριηλιάδη Γλόλφυ ΠΕ 09 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
52    Γαζάκης Αντώνης, μέλος Α’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης, πρόεδρος του Σχολείου Αλληλεγγύης «Οδυσσέας»
53    Γαϊτανίδης Δημήτρης, 2ο Γ/Σ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
54    Γαϊτανίδου Χριστίνα Εσπερινό Πύργου ΕΛΜΕ Ηλείας
55    Γαλάνης Γιώργος μέλος ΔΣ ΔΟΕ
56    Γαλάνης Μιχάλης, Γ΄ ΕΛΜΕ Δ. Αθήνας
57    ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΥΝ/ΧΟΣ Π. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΜΕ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ ΙΘΑΚΗΣ
58    Γανιάρη Ιφιγένεια Γραμματέας Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας
59    Γεράκος Ηλίας Μέλος Δ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
60    Γερογιάννη Μαρία ΠΕ02 ΕΛΜΕ Ηρακλείου
61    ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ ΜΕΛΟΣ Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΠΕΛΛΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
62    Γεωργακάκου Ελευθερία, Δ.Σ. ΣΕΠΕ Μεσσηνίας
63    Γεωργάκη Κόλλια Ειρήνη, μέλος Διοικούσας Επιτροπής Συλλόγου Αδιορίστων Εκπ/κών Θεσ/νίκης
64    ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΠΕ18.01, μέλος Β΄ ΕΛΜΕ -Θ
65    Γεωργιόπουλος Γιώργος – μέλος  Συλλόγου Εκπαιδευτικών Μακρυγιάννης
66    Γιαννάτου Κική, μέλος ΔΣ ΟΛΜΕ
67    Γιαννιωτή Ελένη, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
68    Γιαννόπουλος Γιάννης Γραμματέας ΕΛΜΕ Ηλείας
69    Γιαννόπουλος Γιώργος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ «Ο Παρθενώνας»
70    Γιαννοπούλου Ιωάννα μέλος Γ΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
71    Γιαννούλης Στέλιος επιτροπή αναπληρωτών ΣΕΠΕ Χανίων
72    Γιαννουσα Σταυρούλα Αναπληρώτρια ΕΛΜΕ ΗΜΑΘΙΑΣ
73    Γκαγκόγλου Ανατολή, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
74    Γκαραγκάνης Αναστάσιος μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Καρδίτσας «Ν. Πλαστήρας»
75    Γκαρανέ Ντίνα μελος ΔΣ Γ΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
76    Γκατζώνης Θωμάς, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
77    ΓΚΙΚΟΥΡΙΑ ΑΙΝΤΑ, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. «Ο Περικλής »
78    ΓΚΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΡΕΤΗ ΠΥΣΠΕ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΕΠΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
79    Γκιουλουμίδης Γιώργος, Μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Δ/Ν Υπαίθρου Θεσσαλονίκης
80    ΓΚΛΑΒΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΟΣ ΕΛΜΕ     ΦΩΚΙΔΑΣ
81    Γκουλιουμης Νικος, ΕΛΜΕ Κέρκυρας
82    ΓΟΥΔΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
83    Γράφου Ματινα προεδρος ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
84    Γρίβας Γιάννης ΕΛΜΕ Άνω Λιοσίων – Ζεφυρίου – Φυλής
85    ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΤΕ01.14 – 2o ΕΠΑΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
86    Δάνη Άννα Μέλος Δ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
87    Δανιήλ Μαρία, Μέλος του ΠΥΣΔΕ Δ΄ Αθήνας
88    Δασκαλάκη Όλγα Γραμματέας του Δ.Σ. του Συλλόγου Π.Ε. «Δ. Γληνός»
89    Δασκαλάκης Γιάννης, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
90    Δεμερδεσλής Γ, Πρόεδρος Β ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ
91    ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ – ΠΕ18.27 -6ο ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ, Α΄ ΕΛΜΕ-Θ
92    Δημακίδης Παναγιώτης Γυμνάσιο Αρχαίας Ολυμπίας, μέλος ΕΛΜΕ Ηλείας
93    Δημητούλης Δημήτρης Α΄ ΕΛΜΕ Δυτ. Αττικής
94    Δημητρόπουλος Δημήτρης 3 Γυμνάσιο ΕΛΜΕ Ηλείας
95    Δημητρούδης Πάνος Μέλος Δ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
96    ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ, πρωην Γραμματέας Α΄ Ελμε Αχαίας
97    Δημόπουλος Νίκος Γυμνάσιο Κρεστένων, ΕΛΜΕ Ηλείας
98    Διακάκη Τζένη, μέλος ΣΕΠΕ Κερατσίνι – Πέραμα
99    Διαμάντη Τιτίνα μέλος ΣΕΠΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής
100    Διαμαντίδης  Τάκης πρόεδρος ΕΛΜΕ Σάμου

101    Διαμαντοπούλου Βάσω ΠΕ02 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
102    Διαμαντοπούλου Μαρία, Γ΄ ΕΛΜΕ Δ. Αθήνας
103    Διγενής Χρήστος μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Κ. Σωτηρίου
104    Διμάκος Κωνσταντίνος, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
105    Δινοπούλου Ευαγγελία πρόεδρος ΣΕΠΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής
106    Δομούζη Σταυρούλα Γ.Γ  Σ.Ε.Π.Ε Δυτ. Αττικής «Κώστας Βάρναλης»
107    Δούκα Ευαγγελία αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής
108    Δουλγκερίδου Λεμινιά, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
109    Δρακωνακη Φωτεινη, μελος
110    Δρόσου Ελένη, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
111    Ζαβιτσάνος Χρήστος, πρόεδρος Δ’ ΕΛΜΕ Ανατολικής Αττικής
112    Ζαγκλαβάρα Ισαβέλλα, μέλος της Α’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης, εκπρόσωπος της Αντεπίθεσης των Εκπαιδευτικών
113    Ζαμάνη Λίλια, Γ΄ ΕΛΜΕ Δ. Αθήνας
114    Ζαμπουλάκης Νίκος αντιπρόεδρος Ν.Τ. Ηρακλείου
115    Ζαραβίνας Μιχάλης, Α.Ε.Κ./Ρ.Α.Σ.
116    Ζαρκινού Βάσω μελος του ΔΣ του συλλόγου Π.Ε. Μ. Παπαμαύρος  Ηλιούπολη
117    Ζαφείρης Ανδρέας, μέλος ΔΣ του ΚΕΜΕΤΕ/ΟΛΜΕ
118    Ζάχου Ελένη, Νηπιαγωγός
119    Ζήσης Δημήτρης, Γραμματέας Συλλόγου Εκπ/κων Π.Ε. Σαλαμίνας
120    Ζιάρα Αικατερίνη, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
121    ΖΟΠΟΓΛΟΥ ΑΓΑΠΗ, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
122    Ζυμβρακάκη Ελένη Πρόεδρος Δ.Σ. Δ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
123    Ζυμβρακάκη Φανή, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
124    Ζωγάκη Άννα, Αντιπρόεδρος ΕΛΜΕ Καλλιθέας Νέας Σμύρνης Μοσχάτου
125    Θαλάσση Ευθυμία μέλος ΣΕΠΕ Ηλιούπολης
126    Θεοδοσάτος Γιώργος, δάσκαλος
127    ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΠΕ18.27 – 2o ΕΠΑΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
128    Θεοδωρίδου Ευδοξία μέλος Γ΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
129    Θεοδωρόπουλος Θόδωρος, Γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ «η Αθηνά
130    Ιακωβάκη Λίλια,μέλος της Γ΄ΕΛΜΕ-Θ
131    Ιακώβου Νένα Πρόεδρος  Σ.Ε.Π.Ε Δυτ. Αττικής «Κώστας Βάρναλης», μέλος Γ.Σ ΑΔΕΔΥ
132    ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ Α ΕΛΜΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΘΡΙΑΣΙΟ-ΜΕΓΑΡΙΔΑ-ΕΙΔΥΛΛΙΑ)
133    Ιωαννίδου Ανατολή, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
134    Ιωαννίδου Γιώτα μέλος του ΔΣ της ΟΛΜΕ
135    Ιωάννου Βάσω, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Ιωαννίνων
136    Καββαδάς Διονύσιος μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Πρέβεζας
137    Καββαδίας Γιώργος Μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Πειραιά
138    Καζάνης Νεκτάριος Μέλος του Δ.Σ. της Α ΕΛΜΕ Αχαΐας
139    Κακαλιά Ελένη μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής
140    Κακούρου Κωνσταντίνα Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
141    Καλέλη Ζωή, αναπληρώτρια μέλος Γ΄ ΕΛΜΕ-Θ
142    Καλημερίδης Γιώργος πρόεδρος του ΣΕΠΕ Σύρου-Τήνου-Μυκόνου
143    Καλλιόπη Σβάρνα, μελος ΕΛΜΕ Ηρακλείου
144    Καλλώνης Σταύρος, αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Κερατσίνι- Πέραμα
145    Καλογερόπουλος Δημήτρης, μέλος Α΄ ΕΛΜΕ –Θ
146    Καλογρηάς Μένιος, μέλος ΓΣ ΕΔΟΘ/ΝΤ ΑΔΕΔΥ Θεσ/νίκης
147    Καλόξυλου Φούλη , ταμίας ΣΕΠΕ Κερατσίνι – Πέραμα
148    ΚΑΛΟΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ μέλος Β ΕΛΜΕ Θ
149    Καλούσης Ακρίτας , Γ.Γραμματέας ΣΕΠΕ Νίκαιας-Πειραιά
150    Καλπία Βάνα μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ροδόπης
151    Καλύβας Κώστας ΕΛΜΕ Άνω Λιοσίων – Ζεφυρίου – Φυλής
152    Καμπακάκη Ελένη, 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
153    Κανδηλώρος Χρήστος , αιρετός ΠΥΣΠΕ Ανατ. Αττικής
154    Κανελλοπούλου Δωρα μέλος ΔΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
155    Καπακτσή Ράνια 14ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης, Α΄ ΕΛΜΕ-Θ
156    Καπακτσής Αλέξανδρος μέλος ΔΣ ΠΕ υπαίθρου Θεσσαλονίκης
157    Καπακτσής Δημήτριος ΣΥΛ. Δ/Ν ΥΠΑΙΘΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
158    Καπέτης Δημήτρης πρώην πρόεδρος Β΄ ΕΛΜΕ Πέλλας
159    Καπλανίδου Χρύσα εκπρόσωπος Παρεμβάσεων εκπαιδευτικών ΔΣ  ΕΛΜΕ Χαλκιδικής
160    Καπόνης Χρήστος, Πρόεδρος Συλλόγου Εκπ/κων Π.Ε. Σαλαμίνας
161    Καραβά Λελούδα,αναπληρωματικό μέλος ΠΥΣΠΕ Μεσσηνίας.
162    Καραγεωργος  Κ. Αντιπρόεδρος ΕΛΜΕ Α Κυκλάδων
163    Καραγιάννη Χριστίνα, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
164    Καραγκούνη Βάσω, μέλος ΔΣ Ε’ ΣΕΠΕ Θεσσαλονίκης,
165    Καρακίτσιου Ελένη, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ιεράπετρας <<Μ. Λιουδάκη>>
166    Καραμήτρου Χρύσα, Σύλλογος ΠΕ «Περικλής», 9ο ΔΣ Χαλανδρίου
167    Καραμπατζάκη Αλίκη, αντιπρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ιεράπετρας <<Μ. Λιουδάκη>>.
168    ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΕΦΗ    ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΛΜΕ    ΦΩΚΙΔΑΣ
169    Καρλής Σωτήρης, ταμίας ΔΣ  Α΄ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Πειραιά «Ρήγας Φεραίος»
170    Καρύδης Διονύσιος, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
171    Κατσαρού Ιωάννα, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
172    Κατσιγιάννη Ευδοκία, Γυμνάσιο Νεοχωρίου, μέλος ΕΛΜΕ Ηλείας
173    Κατσικάρης Γιάννης, Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
174    Κάτσικας Χρήστος, μέλος του ΑΠΥΣΔΕ Αττικής
175    Κατσιούλη Ευφροσύνη, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
176    Κατσορίδα Βαρβάρα, Οργανωτική Γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ «η Αθηνά
177    Καφές Μάνος    μέλος Α ΕΛΜΕ Μεσσηνίας
178    ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ ΣΤ’ΕΛΜΕ ΑΘΗΝΑΣ
179    Κιντή Δώρα, μέλος ΕΛΜΕ Χανίων
180    Κλαδά Ευαγγελία , ΠΕ06, 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ -Θ
181    Κλάδη Αναστασία Μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Ηλείας
182    Κλείσαρης  Α. Πρόεδρος ΕΛΜΕ Α Κυκλάδων
183    Κληρονόμου  Ντίνα Πρόεδρος ΣΕΠΕ Χανίων
184    Κλιάφα Άρτεμις μέλος του Δ.Σ. ΣΕΠΕ «Ρόζα Ιμβριώτη»
185    Κλοκίδου Γιούλη, μέλος Α’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης,
186    Κολιού Όλγα ταμίας του Δ.Σ. της ΕΛΜΕ Εύβοιας, αιρετό μέλος του ΠΥΣΔΕ Εύβοιας
187    ΚΟΛΛΙΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΙΡΕΤΗ ΠΥΣΠΕ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΕΠΕ ΕΔΕΣΣΑΣ
188    Κολόζη Μαρία, δασκάλα, μέλος ΣΕΠΕ «Ο Περικλής»
189    Κονταρίδου Ειρήνη, μέλος Γ΄ ΕΛΜΕ Δ. Αθήνας
190    Κοντελες Δημητρης αιρετό μέλος ΠΥΣΔΕ Λαρισας
191    Κοντελές Θανάσης Μέλλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Π.Ε. «Δ. Γληνός»
192    Κοντογιάννη Μαριλένα  ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας
193    Κοντούλα Ουρανία, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
194    Κορδάτος Κώστας, Πρόεδρος ΠΕΤΕΕΜ = ΠΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΕΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ
195    Κορδίλας Ξενοφώντας, μέλος του Γ΄συλλόγου Εκπαιδευτικών «¨Ο Πλάτων» Θεσσαλονίκης
196    Κορομηλά Μαρία ΠΕ 16 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
197    Κοροξενού Δανάη. μέλος Γ΄ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
198    Κορωνάκη Αντιγόνη, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
199    Κοσκώση Έφη, αναπληρώτρια μέλος ΕΛΜΕ Βοιωτίας
200    Κότσαλη Φιόνα Γυμνασιο Βάρδας ΕΛΜΕ Ηλείας
201    Κοτσυφάκη Αφροδίτη, μέλος Α’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης,
202    Κοτταρίδης Δημήτρης Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
203    Κουβάτης Νίκος, Γ΄ ΕΛΜΕ Δ. Αθήνας
204    Κούκου Παρασκευή, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
205    Κουμάτη Κατερίνα, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
206    ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, μέλος ΣΕΠΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
207    Κουρνιώτης Χρήστος ΕΛΜΕ Άνω Λιοσίων – Ζεφυρίου – Φυλής
208    Κουρούπης Σταμάτης, Γ. Γραμματέας ΕΛΜΕ Εύβοιας
209    Κούρτη Ιουλία σύλλογος εκπ/κών Αθμιας Θεσπρωτίας
210    Κουσινίδης Χάρης, μέλος Δ.Σ. Β ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ
211    Κουτσούκου Μαρία Γραμματέας στο Ν.Τ της ΑΔΕΔΥ ΕΛΜΕ Ηλείας
212    Κουτσούμπα Δέσποινα, Μέλος του Γενικού Συμβουλίου ΑΔΕΔΥ
213    Κουτσουρίδου Μαρία μέλος Α ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
214    Κουτσώνης Βύρων, οργανωτικός Γραμματέας ΣΕΠΕ Νίκαιας-Πειραιά
215    Κρεασίδης Γιώργος, μέλος ΔΣ Α’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης, ΕΕ ΕΔΟΘ/ΝΤ ΑΔΕΔΥ Θεσ/νίκης
216    Κύκλης Παναγιώτης,μέλος Ε΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
217    Κυριακάκης Γιάννης, μέλος ΠΥΣΔΕ Χανίων
218    Κυριακάκης Μάκης ΕΠΑΛ Επανωμής Β΄ΕΛΜΕ-Θ
219    ΚΥΡΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ μέλος συλλόγου Ανατολικής Θες/νίκης Π.Ε
220    Κώνστα Σοφία, μέλος Ε’ ΕΛΜΕ Θεσ.
221    ΚΩΝΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΕΛΟΣ Α ΕΛΜΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΘΡΙΑΣΙΟ-ΜΕΓΑΡΙΔΑ-ΕΙΔΥΛΛΙΑ)
222    Κωστάρας Φώτης ΠΕ 17 (πρώην πρόεδρος ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ )
223    Κωτούλας Τάσος, μέλος Β ΕΛΜΕ Έβρου
224    Λαβίδας Γιάννης Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
225    Λαδά Χριστίνα, πρόεδρος ΣΕΠΕ Μεσσηνίας
226    Λαζαρίδης Χρυσόστομος, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
227    Λαθήρα Γιάννα, ταμίας της Γ΄ΕΛΜΕ-Θ
228    Λαμπράκης  Στέλιος  ΠΕ011 ΕΛΜΕ Ηρακλείου
229    Λαμπρόπουλος Άγγελος ΠΕ 04 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
230    Λαμπρόπουλος Διονύσιος Γυμνάσιο Ανδραβίδας, ΕΛΜΕ Ηλείας
231    Λασπίδου Αλίκη, μέλος Συλλόγου Αδιορίστων Εκπ/κών Θεσ/νίκης
232    Λαφαζάνης Ανδρέας, Καλλιτεχνικό Γ/Σ Αμπελοκήπων, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
233    Λεγάκης Μιχάλης μέλος Γ΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
234    Λεπτουργίδου Κατερίνα μέλος ΣΕΠΕ Κερατσίνι – Πέραμα
235    Λέφας Μιχάλης, 1ο ΓΕΛ Μενεμένης, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
236    Λημνιού Άννα 14ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης, Α΄ ΕΛΜΕ-Θ
237    Λιάγκουρα Αλεξία Αιρετή ΠΥΣΔΕ ΕΛΜΕ Ηλείας
238    Λιάκου Δήμητρα: Γυμνάσιο Βάρδας, μέλος ΕΛΜΕ Ηλείας
239    Λιαμπας Γιώργος, Γραμματέας  Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. «Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ» (Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
240    ΛΙΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
241    Λιόντος Βασίλης, πρόεδρος ΔΣ ΕΛΜΕ Χανίων
242    Λιουλιάκη Δήμητρα Γραμματέας ΔΣ ΣΕΠΕ Ροδόπης
243    Λουκίσσας   Φώτης  αντιπρόεδρος ΕΛΜΕ  Σάμου
244    Λύγκας Κώστας ΠΕ 11 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
245    Λύκος Επαμεινώνδας Εσπερινό Πύργου ΕΛΜΕ Ηλείας
246    Μαγαλιού Μάτα, μέλος Δ.Σ. ΣΤ Συλλόγου Θεσ/νίκης
247    Μαγιολαδίτης Μάριος, ΕΛΜΕ Κέρκυρας
248    ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕ3 ΕΛΜΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
249    Μακρυγιάννης Βασίλης, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ιεράπετρας <<Μ. Λιουδάκη>>.
250    Μακρυγιάννης Στέφανος μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Ροδόπης
251    Μαλαχά Ελένη Πρόεδρος ΣΕΠΕ Κέρκυρας
252    Μαλεση Σοφία ΠΕ 03 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
253    Μαναγλιώτου Σοφία   μέλος Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας
254    Μανέτα Μαριάννα, ΕΛΜΕ Κέρκυρας
255    Μαντζούτσου Αλέκα, αιρετός ΠΥΣΔΕ Ιωαννίνων
256    Μαντζώρος Φώτης, Πρόεδρος Συλλόγου Εκαπιδευτικών Π.Ε. Ικαρίας και Φούρνων
257    Μαούρη Ελένη, μέλος Ε’ ΕΛΜΕ Θεσ.
258    Μαράντου Κατερίνα  μέλος ΕΛΜΕ Πάρου -Αντιπάρου
259    Μαρβάκη Ελένη 14ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης, Α΄ ΕΛΜΕ-Θ
260    Μαργαρίτη Ελεάνα μέλος ΣΕΠΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής
261    ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Περιστερίου
262    Μαριόλης Δημήτρης, Πρόεδρος του Α΄ Συλλόγου Αθηνών Εκπαιδευτικών ΠΕ
263    Μαρούτας Γιάννης μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής
264    Μάσιου Ελένη, ΓΕΛ Ασσήρου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
265    Μασούρας Χρήστος, συνταξιούχος, πρών μέλος της Γ΄ΕΛΜΕ-Θ
266    Μαστραπά Δώρα Πρόεδρος ΕΛΜΕ Β’ ΑΧΑΪΑΣ
267    Μαστρογιαννίδου  Λία μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Χανίων
268    ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ, ΕΛΜΕ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
269    Ματθαίου Μαρία, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
270    Ματσούκας  Χρήστος Οργ. Γραμματέας ΕΛΜΕ Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
271    Μάττας Δημήτριος, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
272    Μαυρέλης Μάκης, Πρόεδρος ΕΛΜΕ Καλλιθέας Νέας Σμύρνης Μοσχάτου
273    Μαυροζούμης Σπύρος, ΕΛΜΕ Κέρκυρας
274    Μαχαίρας Γεώργιος: Γυμνάσιο Βάρδας, μέλος ΕΛΜΕ Ηλείας
275    Μελαμπιανάκη Ζέττα Πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Νέας Σμύρνης
276    Μενδώνης Πέτρος αναπληρωτής  αιρετός ΠΥΣΠΕ ΠΕΙΡΑΙΑ
277    ΜΗΝΔΡΟΥ ΕΛΕΝΗ, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
278    Μήτσος Παναγιώτης πρώην γραμματέας Α ελμε Θεσσαλονίκης
279    Μητσοστέργιου Αθανασία ΣΥΛ. Δ/Ν ΥΠΑΙΘΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
280    Μήτσουρα Ηλέκτρα, αναπληρώτρια θεατρικής αγωγής,  μέλος ΣΕΠΕ Περικλής
281    Μιλτσακάκης Μιχάλης μέλος ΔΣ ΔΟΕ
282    Μιτσιλέγγας Ζαρίφης ΕΛΜΕ Άνω Λιοσίων – Ζεφυρίου – Φυλής
283    Μιχαηλίδης Βασίλειος, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
284    Μιχάλογου Στέλλα, μέλος ΔΣ, ΣΕΠΕ Κερατσίνι – Πέραμα
285    Μιχαλολιάκου Σταυρούλα, μέλος ΣΕΠΕ Κερατσίνι – Πέραμα
286    Μιχαλόπουλος Γρηγόρης ΠΕ 03 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
287    Μιχαλόπουλος Πάνος γραμματέας Ε ΕΛΜΕ ΑΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
288    ΜιχαλόπουλοςΓρηγόρης Γυμνάσιο Αρχαίας Ολυμπίας ΕΛΜΕ Ηλείας
289    Μιχοπούλου Χαρούλα ΠΕ 02 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
290    Μόσχος Αλέκος, ΕΛΜΕ Ημαθίας
291    Μόσχου Ελένη, μέλος Α ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
292    Μούρης Ηλίας Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
293    ΜΟΥΤΆΦΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ μέλος δ.σ σλλόγου Π.Ε Περικλής
294    Μπαλάμπας Γιώργος 14ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης, Α΄ ΕΛΜΕ-Θ
295    Μπάλλας Ανδρέας, γεν. γραμματέας ΕΛΜΕ Λέσβου
296    ΜΠΑΛΛΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΕΠΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
297    Μπάντσος Νίκος, μέλος Ελεγκτικής Επιτροπής Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
298    Μπατσώλης Φώτης Μέλος ΕΛΜΕ Α Δωδεκανήσου
299    Μπαχτή Άννα;, Πρόεδρος Ε΄ ΕΛΜΕ Ανατ. Αττικής
300    Μπέκης Νίκος, ΕΛΜΕ Ημαθίας
301    Μπέλλος Τάσος, μέλος ΣΕΠΕ Κερατσίνι – Πέραμα
302    Μπελοκας Χρήστος ΠΕ09 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
303    Μπέντση Ελευθερία, μέλος της Γ΄ΕΛΜΕ-Θ
304    Μπερμπερίδης Σάββας       Γραμματέας ΣΕΠΕ Σερρών «Ο Εμ Παπάς»
305    Μπίνα Λαμπρινή, αποσπασμένη στην Ε΄ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
306    Μπίσσα Ελισσάβετ 2 ΕΠΑΛ Αμαλιάδας ΕΛΜΕ Ηλείας
307    ΜΠΙΤΖΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΕ18.01 – 2o ΕΠΑΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ -Θ
308    Μπιχάκης Φώτης Γ.Γραμματέας ΕΛΜΕ Χανίων
309    Μποζίκης Σίμος, ΕΛΜΕ Κέρκυρας
310    Μποτούλη Εύη, μέλος Διοικούσας Επιτροπής Συλλόγου Αδιορίστων Εκπ/κών Θεσ/νίκης
311    Μπουμπούλης Άγγελος, αιρετός ΠΥΣΔΕ Αχαίας
312    Μπούρδαλας Παναγ, μέλος ΔΣ ΚΕΜΕΤΕ/ΟΛΜΕ
313    ΜΠΟΥΡΔΟΜΠΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΕΠΕ ΕΔΕΣΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ ΠΕΛΛΑΣ
314    ΜΠΟΥΡΛΗ ΙΣΜΗΝΗ ΠΕ18.01 – 1ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
315    Μυλωνάς Θανάσης, 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
316    ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΠΕ12.06 – 2o ΕΠΑΛ Ευόσμου μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
317    Ναστούλα Αικατερίνη, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
318    Νίκα Χαρά, πρόεδρος ΕΛΜΕ Εύβοιας, γραμματέας Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ, αν. μέλος ΑΠΥΣΔΕ
319    Νικολάου Βάσω, Ταμίας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ «Ο Παρθενώνας»
320    Νικολάου Κυριακή, πρόεδρος ΣΕΠΕ Κερατσίνι – Πέραμα’
321    Νικολάου Σταμάτης μέλος ΔΣ της ΠΕΣΕΚ
322    Νικολάρας Γιάννης Πρόεδρος του Δ.Σ. του Συλλόγου Π.Ε. «Δ. Γληνός»
323    Νικολόπουλος Ανδρέας 2 ΕΠΑΛ Αμαλιάδας, ΕΛΜΕ Ηλείας
324    Νικολόπουλος Αποστόλης, μέλος ΕΛΜΕ Χανίων
325    Νικολοπούλου Φωτεινή ΠΕ 16 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
326    Ντούλας Παναγιώτης, ΕΛΜΕ Α΄ Κορινθίας
327    ΞΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΙΡΕΤΟΣ ΠΥΣΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΔΣ Α ΕΛΜΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΘΡΙΑΣΙΟ-ΜΕΓΑΡΙΔΑ-ΕΙΔΥΛΛΙΑ)
328    Ξυπολιά Δώρα, μέλος ΔΣ της ΟΛΜΕ
329    Οδυσσέας Κουλιούμπας, μέλος Δ.Σ. ΣΤ Συλλόγου Θεσ/νίκης
330    ΟΙκονομακη Μαρια, ΠΕ02 , μελος ΕΛΜΕ Ηρακλείου
331    Οικονομίδου Νάντια μέλος Β΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
332    Οικονόμου Γιώργος 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου, Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
333    Οργιανέλλης Άγγελος, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
334    Παγκράτη Πόπη, ΕΛΜΕ Κέρκυρας
335    Παΐζης Σπύρος  Δ.Σ. Α΄ ΕΛΜΕ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΛΕΥΣΙΝΑ)
336    Παληγιώργη Νίτσα, Γ΄ ΕΛΜΕ Δ. Αθήνας
337    ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ ΜΕΛΟΣ Α ΕΛΜΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΘΡΙΑΣΙΟ-ΜΕΓΑΡΙΔΑ-ΕΙΔΥΛΛΙΑ)
338    Πανίδου Κατερίνα, 2ο Γ/Σ Αμπελοκήπων, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
339    ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ  Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΕΛΜΕ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
340    Παντελίδης Ντίνος, μέλος Δ.Σ. ΣΤ Συλλόγου Θεσ/νίκης, μέλος του Γ.Σ. ΑΔΕΔΥ
341    Παπαγεωργίου Γιώργος  (μέλος  ΕΛΜΕ Βοιωτίας)
342    Παπαδάκης Στέλιος, ΕΛΜΕ Χανίων
343    Παπαδημητρίου Ευθύμης μέλος Γ΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
344    Παπαδημητρίου Πέπη (πρώην μέλος  ΔΣ ΕΛΜΕ Βοιωτίας)
345    Παπαδόπουλος Αθανάσιος (μέλος  ΕΛΜΕ Βοιωτίας)
346    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ ΕΛΜΕ ΦΩΚΙΔΑΣ
347    Παπαδόπουλος Δημητρης μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Λαρισας
348    Παπαδοπούλου Άννα, Γ΄ ΕΛΜΕ Δ. Αθήνας
349    Παπαδοπούλου Ελισάβετ ,πρόεδρος συλλόγου εκπαιδευτικών ΠΕ Γ.Ρίτσος(Μολάων)
350    Παπαδοπούλου Λούλα, μέλος της Γ΄ΕΛΜΕ-Θ
351    Παπαδοπούλου Χαρά 2ο Γυμνάσιο Πύργου ΕΛΜΕ Ηλείας
352    ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΠΕ18.27 – 2o ΕΠΑΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
353    Παπαθανάσης Λευτέρης, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Ιωαννίνων
354    Παπαλεωνίδα Γιούλη, ΣΤ΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
355    Παπαμηνά Μαργαρίτα  μέλος ΔΣ ΝΤ ΑΔΕΔΥ Χανίων
356    Παπαμιχαήλ Π. μέλος ΕΛΜΕ Α Κυκλάδων αιρετός ΑΠΥΣΔΕ Ν. Αιγαίου
357    Παπαρσένη-Παπαευσταθίου Άννα, μέλος Ε’ ΕΛΜΕ Θεσ/νίκης
358    Παπασακελλαρίου Ηλίας μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Καρδίτσας
359    Παπασπύρου Απόστολος, ΕΛΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ
360    Παπασπύρου Νίκος αιρετός ΠΥΣΠΕ Β΄Αθήνας
361    Παπατσίμπας Βασίλης Ταμίας του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Αλεξανδρούπολης “Γεώργιος Βιζυηνός”
362    Παπαφυλάκη Σοφία, μέλος Διοικούσας Επιτροπής Συλλόγου Αδιορίστων Εκπ/κών Θεσ/νίκης
363    Παπαχατζης Ηλιας,αιρετος ΠΥΣΔΕ Ν.Ηλειας
364    Παπαχρόνης Δημήτρης μέλος Δ. Σ ΣΕΠΕ Αρκαδιας
365    Παππά Μαρίνα Γ΄ ΕΛΜΕ Δ. Αθήνας
366    Παππάς Φάνης, Αντιπρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε Αιγάλεω
367    Παραδείσης Νίκος, ΕΛΜΕ Κέρκυρας
368    Παρίσσης Σπύρος Πρόεδρος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Καστοριάς
369    Πασχούλας Ντίνος επιτροπή αναπληρωτών ΣΕΠΕ Χανίων
370    Πατέλη Βιολέττα αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Κ. Σωτηρίου
371    Πατσιού Παναγιώτα μέλος Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας
372    Πατσόγλου Σάββας μέλος ΔΣ του Ζ’ Συλλόγου Θεσσαλονίκης «Φίλιππος»
373    Πατσούρας Σάκης, μέλος ΕΛΜΕ Ιωαννίνων
374    Παυλής Στρατής, πρόεδρος Ένωσης Ιατρών ΕΣΥ Λέσβου
375    Παυλίδου Όλγα, Γ/Σ Ασσήρου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
376    Παυλόπουλου Ευρυδίκη ΠΕ 02 ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ
377    Πεντεδέκα Αλίκη μελος των Παρεμβάσεων Ε ελμε Θεσσαλονίκης
378    Περιστεροπούλου Μαρία μέλος Γ΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
379    Περλεπέ Βάσω (μέλος  ΕΛΜΕ Βοιωτίας)
380    ΠΕΤΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
381    Πετρίδου Θεώνη, Πρόεδρος   ΣΕΠΕ Πειραιά «Η ΠΡΟΟΔΟΣ»
382    Πετροπούλου Έλενα μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής
383    ΠΕΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ πρόεδρος γ ελμε δ αττικής
384    Πλαγιαννάκου Ρένα, Γ΄ ΕΛΜΕ Δ. Αθήνας
385    Πλακονούρη Σιση, αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Μεσσηνίας, μέλος Ν.Τ.ΑΔΕΔΥ Μεσσηνίας
386    Πλιάτσικας Φάνης,μέλος Ε΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
387    Ποζίδου Ρόζα, , μέλος Συλλόγου Αδιορίστων Εκπ/κών Θεσ/νίκης
388    Πολίτου Βίκυ, μέλος Β ΕΛΜΕ-Θ
389    Πολίτου Ρούλα, μέλος Β ΕΛΜΕ-Θ
390    Πολυζωάκης  Θέμης ΠΕ04 ΕΛΜΕ Ηρακλείου
391    ΠΟΛΥΖΩΗ ΝΙΚΗ ΜΕΛΟΣ ΕΛΜΕ ΦΩΚΙΔΑΣ
392    Πολυμερίδου Μαρία. πρώην μέλος Δ. Σ. ΕΛΜΕ Λάρισας
393    Πολυχρονιάδης Δημήτρης Πρόεδρος Δ. Σ. του ΣΕΠΕ Αμαρουσίου
394    Πουλής Κώστας, 2ο Γ/Σ Αμπελοκήπων, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
395    Πουτόκας Θανάσης, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Λευκάδας
396    Πουτούρογλου Καλλιόπη, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
397    Πρέντζα Λαμπρινή 1ο Γυμνάσιο Πύργου, ΕΛΜΕ Ηλείας
398    Πρίμη Μαίρη, Γραμματέας ΕΛΜΕ Καλλιθέας Νέας Σμύρνης Μοσχάτου
399    Προκόπη Αδριανή, Γενική Γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ «Ο Παρθενώνας»
400    Προυσαλίδης Γιώργος, ΕΛΜΕ Β΄ Ανατ. Αττικής
401    Πυριόχος Διονύσης ταμίας ΣΕΠΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής
402    Ρακόπουλος Κώστας, ΕΛΜΕ Α΄ Δωδεκανήσου
403    Ράπτη Μαρίνα, ΕΛΜΕ Κέρκυρας
404    Ρεμπάπης Παναγιώτης, Μέλος Δ.Σ ΕΛΜΕ Λάρισας, Πρ. αιρετός ΠΥΣΔΕ και ΑΠΥΣΔΕ Λάρισας
405    Ρέππα Βέτα, Α΄ΕΛΜΕ Αθήνας
406    Ρέππα Ντίνα γραμμ.ΣΕΠΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
407    Ρέππας Χρ.  , Πρόεδρος Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών νησιών Αργοσαρωνικού
408    Ρίζος Μιχάλης, Μέλος του Γενικού Συμβουλίου ΑΔΕΔΥ
409    Ρίζος Σεραφείμ μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Χανίων
410    ΡΙΖΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ – 2o ΕΠΑΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
411    ΡΟΔΗ ΑΝΝΑ , Δασκάλα , 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ
412    Ρουμελιώτης Κώστας, ΠΕ01, 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ -Θ
413    Ρουσσίδου Φωτεινή, μέλος ΣΕΠΕ Κερατσίνι- Πέραμα
414    Ρώϊμπα Φωτεινή, εκπρόσωπος των Αγωνιστικών Παρεμβάσεων στην ΕΛΜΕ Λήμνου, πρ. γραμματέας στη Β ΕΛΜΕ Δωδεκανήσου
415    Σαμαράς Απόστολος,μέλος Ε΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
416    Σαμαράς Αργύρης: Γυμνάσιο Λεχαινών, μέλος ΕΛΜΕ Ηλείας
417    Σάμιος Παναγιώτης, Πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε Αιγάλεω
418    ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Προεδρος ΕΛΜΕ Ανω Λιοσα – Ζεφύρι- Φυλή
419    Σαπουνάς Παναγιώτης,μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ ΚΙΛΚΙΣ
420    Σαραϊδάρη Πόπη, μέλος του Δ.Σ. της Ε΄ΕΛΜΕ -Θ
421    Σαρηγιαννίδης Αλέκος, 2ο Γ/Σ Ευόσμου, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ -Θ
422    Σαρναζίδου Μάρθα, μέλος της Ε΄ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
423    Σαρρή Αργυρώ – Γυμνάσιο Πελοπίου, μέλος ΕΛΜΕ Ηλείας
424    ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Γ.Γ. Α ΕΛΜΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
425    Σγατζός Αριστείδης, μέλος της ΕΓ του ΝΤ της ΑΔΕΔΥ Λέσβου
426    Σέρβου Ελένη, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
427    Σεφεριάδου Ελένη ΠΕ19 , μέλος του συλλογου Λάρισας
428    Σιδηροπούλου Ασπασία, ΠΕ18.37 Διάθεση Δυτικής Θεσ/νίκης, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ –Θ
429    Σιδηροπούλου Ελένη, μέλος Γ΄ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
430    Σιούτη Θεοδώρα, μέλος Γ΄ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
431    Σιούτης Σακης Αντιπρόεδρος του Δ.Σ. του Συλλόγου Π.Ε. «Δ. Γληνός»
432    Σκαρσουλή Ευαγγελία ΠΕ02 ΕΛΜΕ Ηρακλείου
433    Σκιαδά Κική, Μέλος Δ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
434    ΣΚΩΤΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΕΛΜΕ ΦΩΚΙΔΑΣ
435    Σμήλιος Ηλίας, μέλος Ζ’ Σ.Ε.Π.Ε. Θεσ/νίκης και μέλος Ελεγκ. Επιτροπής ΑΔΕΔΥ
436    ΣΟΥΚΑΡΆΣ ΜΑΚΗΣ πρώην  μέλοςΔΣ  γ ελμε δ αττικής
437    Σουρτζής Φώτης, ΣΤ΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
438    Σόφης Χρίστος Μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας
439    Σπαΐας Άγγελος, 1ο Γ/Σ Αμπελοκήπων, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ
440    Σπανός Γιώργος, 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ
441    Σπανούδης Δημήτρης, γραμματέας της Γ΄ΕΛΜΕ-Θ
442    Σπαχή Αρετή, εκπρόσωπος της ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ στο Δ.Σ της ΕΛΜΕ Ηρακλείου
443    Σπέντζα Σταυρούλα Μελος  ΕΛΜΕ Α ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
444    Σπηλιοπουλου Κατερίνα, γραμματέας του Α συλλόγου Αθηνών εκπαιδευτικών ΠΕ
445    Σπυρίδης Σάκης, μέλος της Γ΄ΕΛΜΕ-Θ
446    Σταθακοπουλος Μιχαλης α’ ελμε αθηνας
447    Σταθοπούλου Αναστασία, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
448    Σταμούλη Γαρυφαλλιά, μέλος Γ΄ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
449    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ μέλος ΔΣ γ ελμε δ αττικής
450    Σταυρόπουλος Τάσος πρόεδρος ΠΕΣΕΚ
451    Σταυροπούλου Άννα Μάγια, Πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε.  » Ο Περικλής»
452    Στεφανίδου Δέσποινα, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
453    Στεφανίδου Κων/να Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
454    Στεφανίδου Σοφία, πρώην μέλος του Δ.Σ. της Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
455    Στεφανουδάκης Μανόλης, Ταμίας Συλλόγου  Εκπαιδευτικών Π.Ε Αιγάλεω
456    Στρατής Ψάλτου, μέλος ΕΛΜΕ Λέσβου
457    Στυλιανίδης Σάκης  Μέλος ΕΛΜΕ Α Δωδεκανήσου
458    Στυλιανουδάκης Ζαχαρίας  Γ.Γραμματέας  Β΄ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής.
459    ΣΥΡΜΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ – ΠΕ18.27 -ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΕΥΚΛΕΙΔΗ, μέλος Α΄ ΕΛΜΕ-Θ
460    Σφαιροπούλου Αθηνά, ΕΛΜΕ Β΄ Ανατ. Αττικής
461    Σωτηρόπουλος Άκης, αιρετός ΠΥΣΔΕ Ανατολικής Αττικής –μέλος του ΔΣ της Ε’ ΕΛΜΕ Αν. Αττικής
462    Ταζε Βασω μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Λαρισας
463    Ταζοπούλου Στεργιανή, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ «η Αθηνά
464    Τάνης Αιμίλιος, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ιεράπετρας <<Μ. Λιουδάκη>>
465    Τασιόπουλος Γιώργος μέλος ΣΕΠΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής
466    ΤΑΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ μέλος Β΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
467    Τάταλας Πέτρος, μέλος Συλλόγου Αδιορίστων Εκπ/κών Θεσ/νίκης
468    ΤΕΡΖΗ ΕΙΡΗΝΗ μέλος Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
469    Τζαρέλλα Βούλα, Ειδική Γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε Αιγάλεω
470    Τζέρπος Νίκος ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας
471    Τζιορτζιώτης Σταύρος Γ.Γραμματέας ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας
472    Τζιουμάκης Γεώργιος  ΣΥΛ. Δ/Ν ΥΠΑΙΘΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
473    Τζιτρζιλάκης Μιχάλης ΕΛΜΕ Άνω Λιοσίων – Ζεφυρίου – Φυλής
474    Τζωρτζακάκης Γιώργος, αντιπρόεδρος ΔΣ ΣΕΠΕ Ρόδου
475    Τονοζλής Γιώργος, Α’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
476    Τουλγαρίδης Κώστας πρόεδρος ΣΕΠΕ Κ. Σωτηρίου
477    Τουρλούπης Κώστας – μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Μακρυγιάννης
478    Τραγά Στέλλα, Γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε Αιγάλεω
479    Τριμανδήλη Μαρία, ΕΛΜΕ Κέρκυρας
480    Τρούλη  Αντιγόνη ,  μέλος  ΔΣ  ΕΛΜΕ  Ηρακλείου
481    Τρώντσιου Ευαγγελία Μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαίθρου Θεσσαλονίκης
482    Τσαγκαράτου Αιμιλία, Πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ «Ο Παρθενώνας», μέλος του ΓΣ της ΑΔΕΔΥ
483    Τσακανίκα Σταυρούλα- γραμματέας ΣΕΠΕ Γλυφάδας Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης
484    Τσαμπούρη Ανθή Αναπληρώτρια ΕΛΜΕ ΗΜΑΘΙΑΣ
485    Τσαρουχα Δημητρα, γραμματεας του ΣΕΠΕ «Πινδαρος», Θηβας
486    Τσιακίρης Γιώργος, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
487    Τσίλης Θανάσης μέλος Β’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
488    Τσιλιμπάρη Όλγα, ΕΛΜΕ Κέρκυρας
489    Τσιλιούκας Στέλιος, μέλος τησ Δ’ ΕΛΜΕ Αθήνας
490    Τσιμικλή Αγγελική, αναπληρώτρια, σύλλογος Π.Ε. Περιστερίου
491    ΤΣΙΝΤΙΚΗ ΓΩΓΩ μέλος Α΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
492    Τσιομπανης  Λ. μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Α Κυκλάδων
493    Τσιράκης Βασίλης, μέλος ΔΣ του Συλλόγου Εργαζομένων στα Φροντιστήρια Ιδιωτικών Εκπαιδευτικών (ΣΕΦΙΕ) Θεσ/νίκης-Β. Ελλάδας
494    ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (συνταξιούχος) πρώην πρόεδρος  γ ελμε δ αττικής, πρώην μέλος ΔΣ ολμε και Γ.Σ. ΑΔΕΔΥ
495    Τσιτσιμπής Γιώργος μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Καρδίτσας
496    Τσιτσίρης Παναγιώτης, μέλος ΣΕΠΕ Κερατσίνι – Πέραμα
497    Τσίτσος Άρης, πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ιεράπετρας <<Μ. Λιουδάκη>>, αιρετός ΠΥΣΠΕ Λασιθίου.
498    Τσολάκης Θανάσης, μέλος Διοικούσας Επιτροπής Συλλόγου Αδιορίστων Εκπ/κών Θεσ/νίκης
499    Τσούγκα Παναγιώτα, μέλος Β ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
500    Τσουκάλης Δημήτρης Γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Χαϊδαρίου αν. αιρετός ΠΥΣΠΕ Γ` Αθήνας
501    Τσούκας Αντώνης  β’ ελμε Θεσσαλονίκης
502    Φανούτσου Ευαγγελία, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
503    Φασλά Πηγή, μέλος Δ΄ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
504    Φατής Θανάσης,  ΕΛΜΕ Λήμνου
505    ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Περιστερίου
506    Φερεντίνου Αναστασία ΠΕ04 – Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
507    Φουντάς Θοδωρής μέλος Α΄ ΕΛΜΕ ΑΧΑΙΑΣ
508    Φουντουλάκης Βαρθολομαίος    μέλος Α ΕΛΜΕ Μεσσηνίας
509    Φραγγεδάκη Τόνια Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
510    Φραντζέσκου Σίσσυ, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
511    Φρυδά Ευαγγελία, Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
512    Φύτρος Πέτρος Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας
513    Φωτσιτζή Ιωάννα, μέλος Γ΄ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
514    Χαδούλης Μάριος, πρόεδρος ΔΣ  Α΄ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Πειραιά «Ρήγας Φεραίος»
515    Χαλαστάνης Θεόδωρος μέλος Δ.Σ Εκπαιδευτικών Ημαθίας
516    Χαλβατζηδακης Δημήτρης ταμειας ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
517    Χαλιμούρδα Αντιγόνη         μέλος  ΕΛΜΕ Βοιωτίας
518    Χαλκής Γιώργος μέλος Α΄ΕΛΜΕ Αθήνας
519    Χαλκιαδάκης Νίκος ΠΕ04 ΕΛΜΕ Ηρακλείου
520    Χαραλαμπίδης Γιώργος, μέλος Ε΄ΕΛΜΕ-Θ
521    Χατζηβασιλειάδου Έφη, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
522    Χατζηγεωργίου Γιώργος, μέλος Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
523    Χατζηχρήστου Μαγδαληνή ΕΛΜΕ Κιλκίς
524    Χλωρός Ηλίας, Ε΄ ΕΛΜΕ –Θ
525    Χόρτη Βούλα μέλος ΔΣ Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας
526    Χουλιαρά Μαρία 14ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης, Α΄ ΕΛΜΕ-Θ
527    Χρηστίδου Ελισάβετ Διευθύντρια 3ου Γυμνασίου Καματερού
528    Χριστοπούλου Αφροδίτη, Γραμματέας  Συλλόγου Π.Ε Μεσσηνίας, αιρετός ΠΥΣΠΕ Μεσσηνίας
529    Χριστοφόρου Νίκος Αιρετός ΠΥΣΠΕ Δυτικής Θεσσαλονίκης
530    Χρόνης Γιώργος Αιρετός ΠΥΣΠΕ Γ΄ Αθήνας
531    Χρυσαφόπουλος Κώστας μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Βοιωτίας
532    ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ, μέλος ΕΛΜΕ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
533    Ψαλιδάκου Άντα, μέλος ΣΕΠΕ Κερατσίνι- Πέραμα
534    Ψωινου Έφη, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Καλλιθέας Νέας Σμύρνης Μοσχάτου

Advertisements
Categories: Αποφάσεις - Ψηφίσματα | Ετικέτες: ,,, | Σχολιάστε

Πλοήγηση άρθρων

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Blog στο WordPress.com.

Αρέσει σε %d bloggers: