Το ψηφοδέλτιο της Αγωνιστικής Παρέμβασης στην Ε΄ ΕΛΜΕ-Θ για το 18ο συνέδριο της ΟΛΜΕ

Αγωνιστική Παρέμβαση

Ψηφοδέλτιο για το 18ο Συνέδριο της ΟΛΜΕ

  1. Αβραμίδου Ντόνια ΠΕ02  – 3ο  Γυμνάσιο Κορδελιού
  2. Αλεξίου Δέσποινα ΠΕ02  – 5ο  Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου
  3. Αλεξίου Μαρία -ΠΕ02   – Διαπολιτισμικό ΓΕΛ Ευόσμου
  4. Αμασιάδης Θόδωρος -ΠΕ019   – 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
  5. Αξενοπούλου Φρόσω -ΠΕ019  – 1ο  Γυμνάσιο Κορδελιού
  6. Αποστολάτου Μάχη -ΠΕ14.02 –  2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης
  7. Γιαννιώτη Ελένη -ΠΕ08  – 1ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων
  8. Γκατζώνης Θωμάς -ΠΕ03  – 1ο ΕΠΑΛ  Αμπελοκήπων
  9. Δανιήλ Ιωάννης -ΠΕ08  – 1ο  Γυμνάσιο Κορδελιού
  10. Ζαγανίδης Χρήστος -ΠΕ011  – 2ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου
  11. 11. Καμπακάκη Ελένη –ΠΕ02   – 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου
  12. Καραγιάννη Χριστίνα -ΠΕ17.07  – 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
  13. Καφετζή Παναγιώτα -ΠΕ07   – Γυμνάσιο Καλλιθέας
  14. Κίτσιου Μαρία -ΠΕ011   – 2ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων
  15. Κοσόγλου Κώστας -ΠΕ06   – Νυκτερινό ΕΠΑΛ Ευόσμου
  16. Κουμμάτη Κατερίνα -ΠΕ18.33   –  2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
  17. Κωτούλας Τάσος -ΠΕ04    – 3ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων
  18. Λαφαζάνης     Ανδρέας -ΠΕ03   -3ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου
  19. Λέφας Μιχάλης -ΠΕ03   – 1ο ΓΕΛ Μενεμένης
  20. Λοϊζίδης Λοΐζος -ΠΕ03   – 1ο Γυμνάσιο Σταυρούπολης
  21. Μαντζώρος Θανάσης -ΠΕ04  – 1ο  ΓΕΛ Κορδελιού
  22. Μαούρη  Ελένη -ΠΕ14.01   – 1o ΕΠΑΛ Κορδελιού
  23. Μάσιου Ελένη –ΠΕ04  – ΓΕΛ Ασσήρου
  24. Μαστοροπούλου Ελένη -ΠΕ02  – 4ο ΓΕΛ  Σταυρούπολης
  25. Μπάντσος Νίκος –ΠΕ04  – 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων
  26. Μπιτζένης Δημήτρης  -ΠΕ18.01  – 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
  27. Μπρατάνη Κυράνα -ΠΕ011  – 3ο Γυμνάσιο Ευόσμου
  28. Μυλωνάς Θανάσης -ΠΕ17.07    – 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων
  29. Οργιανέλης Άγγελος -ΠΕ02   – 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
  30. Πανίδου Κατερίνα  –ΠΕ05   – 2ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων
  31. Παπαλιάς Κυριάκος -ΠΕ08  –  2ο Γυμνάσιο Εχεδώρου
  32. Παρτόζης Γιάννης -ΠΕ17.02  – 6ο Γυμνάσιο Ευόσμου
  33. Πεντεδέκα Αλίκη -ΠΕ02   – 2ο ΓΕΛ Κορδελιού
  34. Πετρής Μιχάλης  -ΠΕ019  – Διαπολιτισμικό Γυμνάσιο Ευόσμου
  35. Πουλής Κώστας -ΠΕ016  – 2ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων
  36. Προεστοπούλου Αρετή -ΠΕ06   – 2ο Γυμνάσιο Εχεδώρου
  37. Σαραϊδάρη Πόπη –ΠΕ02  – 2ο Γυμνάσιο Ευόσμου
  38. Σέρβου Ελένη –ΠΕ03  – 2ο Γυμνάσιο Κορδελιού
  39. Σπαΐας Άγγελος -ΠΕ011   – 2ο ΓΕΛ Ευόσμου
  40. Στεφανίδου Σοφία -ΠΕ02   – 6ο  Γυμνάσιο Σταυρούπολης
  41. Σωπιάδου Ειρήνη -ΠΕ09  – ΕΠΑΛ Λαγκαδά
  42. Ταχματζίδου Νόπη -ΠΕ02  – 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου
  43. Τερζή Ειρήνη -ΠΕ18.33  – 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης
  44. Τσαμπούρη  Ανθή -ΠΕ18.12  – ΕΕΕΕΚ Κορδελιού (Αναπληρώτρια)
Advertisements
Categories: Ε' ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης, Οι Παρεμβάσεις στην Εκπαίδευση | Ετικέτες: , | Σχολιάστε

Πλοήγηση άρθρων

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Δημιουργήστε ένα δωρεάν ιστότοπο ή ιστολόγιο στο WordPress.com.

Αρέσει σε %d bloggers: