Ψηφοδέλτιο υποψηφίων για το Δυτ. ΠΥΣΔΕ -Αγωνιστικές Παρεμβάσεις-Αυτόνομη Ριζοσπαστική Κίνηση-Συνεργαζόμενοι

«Αγωνιστικές Παρεμβάσεις
Αυτόνομη Ριζοσπαστική Κίνηση
Συνεργαζόμενοι
(Υποψήφιοι για το Δυτικό ΠΥΣΔΕ)»

A/A Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο Ειδικότητα Οργανική Α.Μ

1 Αλεξίου Δέσποινα του Κωνσταντίνου ΠΕ02 5ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου 201226
2 Αλεξίου Μαρία του Κωνσταντίνου ΠΕ02 Διαπολιτισμικό ΓΕΛ Ευόσμου 211824
3 Αμασιάδης Θόδωρος του Γεωργίου ΠΕ019 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 177949
4 Αναστασίου Χρύσα του Θεοδώρου ΠΕ02 ΓΕΛ Κορώνειας (Λαγκαδίκια) 201241
5 Αντωνιάδου Βασιλική του Ιωάννη ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Χαλκηδόνας 222812
6 Αποστολάτου Ανδρομάχη του Σπυρίδωνα ΠΕ14.02 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης 199284
7 Βαβούρης Χρήστος του Τρύφωνα ΠΕΟ11 ΕΠΑΛ Λαγκαδά 195854
8 Βακουφτσής Κώστας του Ευαγγέλου ΠΕ02 1ο ΓΕΛ Συκεών 206532
9 Γαζάκης Αντώνιος του Μιχαήλ ΠΕ02 3ο Γυμνάσιο Εχεδώρου 201320
10 Γαρδίκης Ανδρέας του Παναγιώτη ΠΕ04 ΓΕΛ Ρεντίνας 218357
11 Γιαννιώτη Ελένη του Νικολάου ΠΕ08 1ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων 164748
12 Γιαννοπούλου Ιωάννα του Κων/νου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Κουφαλίων 220286
13 Γκατζώνης Θωμάς του Κωνσταντίνου ΠΕ03 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων 179044
14 Δανιήλ Ιωάννης του Νικολάου ΠΕ08 Διάθεση ΠΥΣΔΕ 210209
15 Ζαγανίδης Χρήστος του Μενελάου ΠΕ011 2ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου 149203
16 Θεοδωρίδου Ευδοξία του Πασχάλη ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών 186417
17 Ιακωβάκη Ευαγγελία του Θεοδώρου ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών 189256
18 Καπέτης Δημήτριος του Λάζαρου ΠΕ02 3ο ΓΕΛ Πολίχνης 209498
19 Καραγιάννη Χριστίνα του Δημητρίου ΠΕ017.07 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 172815
20 Καφετζή Παναγιώτα του Βασιλείου ΠΕ07 Γυμνάσιο Καλλιθέας 207730
21 Κίτσιου Μαρία του Χρήστου ΠΕ011 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 228726
22 Κοροξενού Δανάη του Στέλιου ΠΕ02 1ο ΕΠΑΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 222201
23 Κουμμάτη Κατερίνα του Μιχαήλ ΠΕ18.33 18(33) 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 187561
24 Κοσόγλου Χρήστος του Θεοδώρου ΠΕ06 Εσπερινό ΕΠΑΛ Ευόσμου 190366
25 Κωτούλας Αναστάσιος του Μιχαήλ ΠΕ04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ 701899
26 Λαθήρα Ιωάννα του Δημητρίου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Συκεών 164041
27 Λαθήρας Ιωάννης του Κωνσταντίνου ΠΕ04 1ο Γυμνάσιο Συκεών 147079
28 Λοϊζίδης Λοΐζος του Κωνσταντίνου ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Σταυρούπολης 164391
29 Μαούρη Ελένη του Γεωργίου ΠΕ14.01 ΕΠΑΛ Κορδελιού 187101
30 Μαλαμίδης Μάλαμας του Αποστόλου ΠΕ09 1ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου 168581
31 Μάσιου Ελένη του Προδρόμου ΠΕ04 Λύκειο Ασσήρου 213243
32 Μητελούδης Πανταζής του Εμμανουήλ ΠΕΟ2 1ο ΓΕΛ Συκεών 169864
33 Μήτσος Παναγιώτης του Αθανασίου ΠΕ18.04 Εσπερινό ΕΠΑΛ Σταυρούπολης 215146
34 Μόσχου Ελένη του Ιωάννη ΠΕ02 ΓΕΛ Αξιού 209610
35 Μπάντσος Νίκος του Αθανασίου ΠΕ04 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων 207323
36 Μπέντση Ελευθερία του Ιωάννη ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών 164098
37 Μπιτζένης Δημήτρης του Κωνσταντίνου ΠΕ18.01 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 174706
38 Μπρατάνη Κυράννα του Ιωάννη ΠΕ011 Διάθεση ΠΥΣΔΕ 177872
39 Οργιανέλης Άγγελος του Ανδρέα ΠΕ02 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 201803
40 Οτζάκη Ζωγραφιά του Μιχαήλ ΠΕ02 4ο Γυμνάσιο Εχεδώρου 212295
41 Ούτσιου Μαρία του Δημητρίου ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Νεάπολης 218128
42 Πάντσιος Άγγελος του Κων/νου ΠΕ04.Ο1 ΕΠΑΛ Πολίχνης 213309
43 Παπαλιάς Κυριάκος του Δημητρίου ΠΕ08 2ο Γυμνάσιο Εχεδώρου 171370
44 Παππάς Ιωάννης του Αλεξάνδρου ΠΕ019 διάθεση ΠΥΣΔΕ 206166
45 Πεγκλίδου Μαρία του Γεωργίου ΠΕΟ2 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 179650
46 Πεντεδέκα Αλίκη του Γεωργίου ΠΕ02 2ο ΓΕΛ Κορδελιού 212356
47 Πετρής Μιχάλης του Ιωάννη ΠΕ019 Γυμνάσιο Καλλιθέας 200858
48 Πουλής Κώστας του Δημητρίου ΠΕ016 2ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων 174550
49 Προεστοπούλου Αρετή του Ευαγγέλου ΠΕ06 Γυμνάσιο Διαβατών 166518
50 Σαμανίδης Νικόλαος του Ιακώβου ΠΕ03 Εσπερινό ΕΠΑΛ Ευόσμου 183891
51 Σαραϊδάρη Πόπη του Γεωργίου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Ευόσμου 154073
52 Σέρβου Ελένη του Βασιλείου ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Κορδελιού 218202
53 Σιμόπουλος Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου ΠΕ08 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ 214204
54 Σπαΐας Άγγελος του Δημητρίου ΠΕ011 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 190585
55 Σπανός Γιώργος του Λαζάρου ΠΕ09 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων 181494
56 Σπυρίδης Αθανάσιος του Ιορδάνη ΠΕ02 4ο Γυμνάσιο Πολίχνης 173507
57 Σταϊκίδης Χρήστος του Δημητρίου ΠΕΟ4.Ο4 2ο ΓΕΛ Νεάπολης 227510
58 Στεφανίδου Σοφία του Στέφανου ΠΕ02 6ο Γυμνάσιο Σταυρούπολης 202001
59 Σωπιάδου Ειρήνη του Νικολάου ΠΕ09 ΕΠΑΛ Λαγκαδά 214355
60 Ταχματζίδου Νόπη του Ευσταθίου ΠΕ02 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου 173520
61 Τερζή Ειρήνη του Αθανασίου ΠΕ18.33 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης 194915
62 Τόκανος Φίλιππος του Φωτίου ΠΕ011 ΓΕΛ Χαλάστρας 168669
63 Τονοζλής Γεώργιος του Δημητρίου ΠΕ12.05 1ο ΕΠΑΛ Κουφαλίων 211230

Categories: Εκλογές ΕΛΜΕ-Θ, 2018 | Ετικέτες: | Σχολιάστε

Πλοήγηση άρθρων

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blog στο WordPress.com.

Αρέσει σε %d bloggers: