Posts Tagged With: Εκλογές 2018-ΠΥΣΔΕ-ΑΠΥΣΔΕ-ΚΥΣΔΕ

Ψηφοδέλτιο υποψηφίων για το ΑΠΥΣΔΕ -Αγωνιστικές Παρεμβάσεις-Αλληλεγγύη-Αυτόνομη Ριζοσπαστική Κίνηση-Συνεργαζόμενοι

«Αγωνιστικές Παρεμβάσεις
Αλληλεγγύη
Αυτόνομη Ριζοσπαστική Κίνηση
Συνεργαζόμενοι
(Υποψήφιοι για το ΑΠΥΣΔΕ)»

A/A Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο Ειδικότητα Οργανική Α.Μ
1 Αγγίσταλη Κατερίνα του Γεωργίου ΠΕ02 Γυμνάσιο Ευρωπού 220223
2 Αθανασίου Ρίζος του Νικολάου ΠΕ07 Γυμνάσιο, Λ.Τ. Ειρηνούπολης 207711
3 Αλαβέρας Χρήστος του Τηλέμαχου ΠΕ08 1ο Γυμνάσιο Θέρμης 174169
4 Αλεμίδου Θωμαή του Γεωργίου ΠΕ 02 ΓΕΛ Κασσανδρείας 221858
5 Αλεξίου Δέσποινα του Κωνσταντίνου ΠΕ02 5ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου 201226
6 Αλεξίου Μαρία του Κωνσταντίνου ΠΕ02 Διαπολιτισμικό ΓΕΛ Ευόσμου 211824
7 Αλεξόπουλος Ιωάννης του Αθανασίου ΠΕ79.01 Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης 216935
9 Αμασιάδης Θόδωρος του Γεωργίου ΠΕ019 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 177949
10 Αναστασίου Χρύσα του Θεοδώρου ΠΕ02 ΓΕΛ Κορώνειας (Λαγκαδίκια) 201241
12 Αντωνιάδης Ιωάννης του Πρόδρομου ΠΕ04 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς 221139
13 Αξούριστου Χαρά του Δημητρίου ΠΕ02 5ο ΓΕΛ Βέροιας 201255
14 Αποστολάτου Ανδρομάχη του Σπυρίδωνα ΠΕ14.02 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης 199284
15 Αρίδας Εμμανουήλ του Αθανασίου ΠΕ79 Μουσ. Σχολείο Θεσσαλονίκης 216948
16 Βαβούρης Χρήστος του Τρύφωνα ΠΕΟ11 ΕΠΑΛ Λαγκαδά 195854
17 Βακουφτσής Κώστας του Ευαγγέλου ΠΕ02 1ο ΓΕΛ Συκεών 206532
18 Βρόικος Δημήτρης του Παύλου ΠΕ83 12ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης 195920
19 Γαζάκης Αντώνιος του Μιχαήλ ΠΕ02 3ο Γυμνάσιο Εχεδώρου 201320
20 Γαϊτάνος Κωνσταντίνος του Στέφανου-Στεργίου ΠΕ03 ΓΕΛ Επανομής 183733
21 Γαρδίκης Ανδρέας του Παναγιώτη ΠΕ04 ΓΕΛ Ρεντίνας 218357
22 Γεράκος Ηλίας του Ελευθερίου ΠΕ86 Διαθ. ΠΥΣΔΕ Α. Θεσσαλονίκης 199740
23 Γιαννιώτη Ελένη του Νικολάου ΠΕ08 1ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων 164748
24 Γιαννοπούλου Ιωάννα του Κων/νου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Κουφαλίων 220286
25 Γκατζώνης Θωμάς του Κωνσταντίνου ΠΕ03 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων 179044
26 Γκίνος Ευάγγελος του Κωνσταντίνου ΠΕ 02 ΓΕΛ Ευρωπού 174456
27 Γούλα Αθηνά του Μιχαήλ ΠΕ 87.02 2ο ΕΠΑΛ Γιαννιτσών 192331
28 Δάνη Άννα του Ιωάννη ΠΕ79.01 Μουσ. Σχολείο Θεσσαλονίκης 196474
29 Δανιήλ Ιωάννης του Νικολάου ΠΕ08 Διαθ. ΠΥΣΔΕ Δ. Θεσσαλονίκης 210209
30 Δημητρούδης Παναγιώτης (Πάνος) του Ιωάννη ΠΕ86 2ο Γυμνάσιο Τούμπας 168907
31 Ζαγανίδης Χρήστος του Μενελάου ΠΕ011 2ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου 149203
32 Θεοδουλίδου Σοφία του Σωκράτη ΠΕ 88.04 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς 205042
33 Θεοδωρίδης Πέτρος του Παντελή ΠΕ13 4ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 151952
34 Θεοδωρίδου Ευδοξία του Πασχάλη ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών 186417
35 Θεολογίδου Σοφία του Κωνσταντίνου ΠΕ04.04 1ο ΓΕΛ Πυλαίας 198226
36 Ιακωβάκη Ευαγγελία του Θεοδώρου ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών 189256
37 Καλόστος Σταύρος του Νικολάου ΠΕ82 2ο Γυμνάσιο Περαίας 211348
38 Καπέτης Δημήτριος του Λάζαρου ΠΕ02 3ο ΓΕΛ Πολίχνης 209498
39 Καπλανίδου Χρυσή του Μιχαήλ ΠΕ80 Διάθεση ΠΥΣΔΕ Χαλκιδικής 192047
40 Καραγιάννη Χριστίνα του Δημητρίου ΠΕ17.07 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 172815
41 Καραγιαννίδης Θεόδωρος του Γεωργίου ΠΕ04 1ο Γυμνάσιο Περαίας 207236
42 Κασάπης Γεώργιος του Πέτρου ΠΕ04 Γυμνάσιο Βυρώνειας 218410
43 Καφετζή Παναγιώτα του Βασιλείου ΠΕ07 Γυμνάσιο Καλλιθέας 207730
44 Κελγιάννης Γεώργιος του Σωτηρίου ΠΕ03 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς 222966
45 Κερασαρίδης Ευστάθιος (Στάθης) του Γεωργίου ΠΕ01 1ο Γυμνάσιο Πυλαίας 169411
46 Κεσαλίδης Βασίλης του Ιωάννη ΠΕ04 Διάθεση ΠΥΣΔΕ Ανατ. Θεσ/νίκης 702575
47 Κίτσιου Μαρία του Χρήστου ΠΕ011 2ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων 228726
48 Κλοκίδου Γεωργία του Μιλτιάδη ΠΕ 87.03 6ο Εσπ. ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης 20793
49 Κοροξενού Δανάη του Στέλιου ΠΕ02 1ο ΕΠΑΛ Κουφαλίων 222201
50 Κοσμίδου Φανή του Θεοφίλου ΠΕ86 1ο Γυμνάσιο Τούμπας 169085
51 Κοσόγλου Κώστας του Θεοδώρου ΠΕ06 Εσπερινό ΕΠΑΛ Ευόσμου 190366
52 Κουματζιάς Δημήτριος του Νικολάου ΠΕ17.06 1o ΕΠΑΛ Κατερίνης 187386
53 Κουμμάτη Κατερίνα του Μιχαήλ ΠΕ18.33 18(33) 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 187561
54 Κουτρουμπάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη ΠΕ02 1ο Εσπ. ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 197190
55 Κωνσταντούλας Κυριάκος του Ιωάννη ΠΕ02 6ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς 179399
56 Κωτούλας Αναστάσιος του Μιχαήλ ΠΕ04 ΓΕΛ Σταυρούπολης 701899
57 Λαθήρα Ιωάννα του Δημητρίου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Συκεών 164041
58 Λαθήρας Ιωάννης του Κωνσταντίνου ΠΕ04 1ο Γυμνάσιο Συκεών 147079
59 Λάσκος Χρήστος του Κωνσταντίνου ΠΕ80 5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 160738
60 Λαφαζάνης Ανδρέας του Αστέριου ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Πυλαίας 193445
61 Λοϊζίδης Λοΐζος του Κωνσταντίνου ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Σταυρούπολης 164391
62 Μαλαμίδης Μάλαμας του Αποστόλου ΠΕ09 1ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου 168581
63 Μανδραλή Μαρία του Ιωάννη ΠΕ02 27ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 182499
64 Μαρκάκη Ευθυμία του Γεωργίου ΠΕ03 20ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 223030
65 Μάσιου Ελένη του Προδρόμου ΠΕ04 Λύκειο Ασσήρου 213243
66 Μαντζώρος Αθανάσιος του Δημητρίου ΠΕ04.01 Γυμνάσιο Μεγάλης Παναγίας 227301
67 Μητελούδης Πανταζής του Εμμανουήλ ΠΕΟ2 1ο ΓΕΛ Συκεών 169864
68 Μήτσος Παναγιώτης του Αθανασίου ΠΕ18.04 Εσπ. ΕΠΑΛ Σταυρούπολης 215146
69 Μορέλας Βασίλης του Αθανασίου ΠΕ04.01 ΓΕΛ Μελίκης 213258
70 Μοσχονάς Εμμανουήλ του Αμφιτρύωνα ΠΕ 04 1ο ΓΕΛ Έδεσσας 170499
71 Μόσχος Αλέξανδρος του Σπυρίδωνος ΠΕ17 ΕΠΑΛ Βέροιας 177473
72 Μότας Αριστείδης του Αποστόλου ΠΕ06 1ο ΕΠΑΛ Σερρών 184361
73 Μπάντσος Νίκος του Αθανασίου ΠΕ04 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων 207323
74 Μπέντση Ελευθερία του Ιωάννη ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών 164098
75 Μπιτζένης Δημήτρης του Κωνσταντίνου ΠΕ18.01 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 174706
76 Μποβολή Αρετή του Θεοδώρου ΠΕ02 Γυμνάσιο Επανομής 173418
77 Μπουρλέτσικας Παναγιώτης του Ιωάννη ΠΕ02 Γυμνάσιο Καλλικράτειας 220473
78 Μπρατάνη Κυράνα του Ιωάννη ΠΕ011 Διάθ. Δ. ΠΥΣΔΕ Θεσ/κης 177872
79 Μυλωνάς Δημήτριος του Γεωργίου ΠΕ86 ΕΠΑΛ Πολυγύρου 175027
80 Οργιανέλης Άγγελος του Ανδρέα ΠΕ02 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 201803
81 Οτζάκη Ζωγραφιά του Μιχαήλ ΠΕ02 4ο Γυμνάσιο Εχεδώρου 212295
82 Ούτσιου Μαρία του Δημητρίου ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Νεάπολης 218128
83 Πάντσιος Άγγελος του Κων/νου ΠΕ04 ΕΠΑΛ Πολίχνης 213309
84 Παπαδημητρίου Ευθύμιος του Λαζάρου ΠΕ02 15ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 156223
85 Παπαλιάς Κυριάκος του Δημητρίου ΠΕ08 2ο Γυμνάσιο Εχεδώρου 171370
86 Παππάς Ιωάννης του Αλεξάνδρου ΠΕ019 Διάθ. Δ. ΠΥΣΔΕ Θεσ/κης 206166
87 Παρασκευόπουλος Γιώργος του Βασιλείου ΠΕ07 ΓΕΛ Καλλικράτειας 207760
88 Πεγκλίδου Μαρία του Γεωργίου ΠΕΟ2 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 179650
89 Πεντεδέκα Αλίκη του Γεωργίου ΠΕ02 2ο ΓΕΛ Κορδελιού 212356
90 Πετρής Μιχάλης του Ιωάννη ΠΕ019 Γυμνάσιο Καλλιθέας 200858
91 Πολίτης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ ΠΕ17.06 ΕΠΑΛ Αξιούπολης 204803
92 Πολίτου Βασιλική του Δημητρίου ΠΕ02 7ο ΓΕΛ Καλαμαριάς, 197434
93 Πολίτου Σωτηρία (Ρούλα) του Δημητρίου ΠΕ04.01 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς 187064
94 Πουλής Κώστας του Δημητρίου ΠΕ016 2ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων 174550
95 Προεστοπούλου Αρετή του Ευαγγέλου ΠΕ06 Γυμνάσιο Διαβατών 166518
96 Σαμανίδης Νικόλαος του Ιακώβου ΠΕ03 Εσπερινό ΕΠΑΛ Ευόσμου 183891
97 Σαραϊδάρη Παρθενόπη (Πόπη) του Γεωργίου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Ευόσμου 154073
98 Σέρβου Ελένη του Βασιλείου ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Κορδελιού 218202
99 Σιμόπουλος Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου ΠΕ08 Διάθ. Δ. ΠΥΣΔΕ Θεσ/κης 214204
100 Σιούτη Θεοδώρα του Στέργιου ΠΕ87.02 5ο Εσπ. ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης 187180
101 Σκουμπουρδή Θωμαΐς (Τόμη) του Αντωνίου ΠΕ07 6ο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης 182892
102 Σπαΐας Άγγελος του Δημητρίου ΠΕ011 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 190585
103 Σπανός Γιώργος του Λαζάρου ΠΕ09 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων 181494
104 Σουλιώτη Φωτεινή του Βασιλείου ΠΕ02 Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης 165829
105 Σπανούδης Δημήτριος του Ιωάννη ΠΕ83 12ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης 161152
106 Σπυρίδης Αθανάσιος του Ιορδάνη ΠΕ02 4ο Γυμνάσιο Πολίχνης 173507
107 Σπύρου Δαμιανός του Συμεών ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Χαριλάου 193524
108 Σταϊκίδης Χρήστος του Δημητρίου ΠΕΟ4.Ο4 2ο ΓΕΛ Νεάπολης 227510
109 Στεφανίδου Σοφία του Στέφανου ΠΕ02 6ο Γυμνάσιο Σταυρούπολης 202001
110 Σωπιάδου Ειρήνη του Νικολάου ΠΕ09 ΕΠΑΛ Λαγκαδά 214355
111 Τασούλα Βασιλική του Χρήστου ΠΕ87.04 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς 172292
112 Ταχματζίδου Παρθενόπη (Νόπη) του Ευσταθίου ΠΕ02 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου 173520
113 Τερζή Ειρήνη του Αθανασίου ΠΕ18.33 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης 194915
114 Τζένου Ευλαλία του Ιωάννη ΠΕ 02 ΕΠΑΛ Νάουσας 212459
115 Τόκανος Φίλιππος του Φωτίου ΠΕ11 ΓΕΛ Χαλάστρας 168669
116 Τονοζλής Γεώργιος του Δημητρίου ΠΕ12.05 1ο ΕΠΑΛ Κουφαλίων 211230
117 Τσαρουχά Θεοδώρα (Ντόρα) του Θεοδοσίου ΠΕ08 1ο Γυμνάσιο Μηχανιώνας 171389
118 Τσιντίκη Παγώνα (Γωγώ) του Παναγιώτη ΠΕ87.01 8ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης 174475
119 Τσούγκα Παναγιώτα του Αθανασίου ΠΕ87.09 ΕΠΑΛ Επανομής 174796
120 Τσούκας Αντώνης του Δημητρίου ΠΕ03 ΕΠΑΛ Επανομής 401462
121 Φασλά Πηγή του Ιωάννη ΠΕ08 3ο Γυμνάσιο Χορτιάτη 190504
122 Φωτσιτζή Ιωάννα του Γεωργίου ΠΕ 87.09 6ο Εσπ. ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης 172449
123 Χαραλαμπίδης Γεώργιος του Χαραλάμπου ΠΕ03 ΓΕΛ Μηχανιώνας 151067
124 Ψιλιάγκος Ιωάννης του Παντελή ΠΕ86 ΓΕΛ Ιερισσού 209309

Categories: Εκλογές ΕΛΜΕ-Θ, 2018 | Ετικέτες: | Σχολιάστε

Ψηφοδέλτιο υποψηφίων για το Ανατ. ΠΥΣΔΕ -Αγωνιστικές Παρεμβάσεις-Αλληλεγγύη-Αυτόνομη Ριζοσπαστική Κίνηση-Συνεργαζόμενοι

Αγωνιστικές Παρεμβάσεις
Αλληλεγγύη
Αυτόνομη Ριζοσπαστική Κίνηση
Συνεργαζόμενοι

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΥΣΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΑΡ. ΜΗΤΡΩΟΥ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
1 Αλαβέρας Χρήστος Τηλέμαχος 174169 ΠΕ08 1ο Γυμνάσιο Θέρμης
2 Αλεξόπουλος Ιωάννης Αθανάσιος 216935 ΠΕ79.01 Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
3 Αντωνιάδης Ιωάννης Πρόδρομος 221139 ΠΕ04 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
4 Αρίδας Εμμανουήλ Αθανάσιος 216948 ΠΕ79 Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
5 Βρόικος Δημήτρης Παύλος 195920 ΠΕ83 12ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
6 Γαϊτάνος Κωνσταντίνος Στέφανος-Στέργιος 183733 ΠΕ03 ΓΕΛ Επανομής
7 Γεράκος Ηλίας Ελευθέριος 199740 ΠΕ86 Διαθ.. Πυσδε Αν. Θεσσαλονίκης
8 Δάνη Άννα Ιωάννης-Νέαρχος 196474 ΠΕ79.01 Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
9 Δημητρούδης Παναγιώτης (Πάνος) Ιωάννης 168907 ΠΕ86 2ο Γυμνάσιο Τούμπας
10 Θεοδουλίδου Σοφία Σωκράτης 205042 ΠΕ 88.04 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
11 Θεοδωρίδης Πέτρος Παντελής 151952 4ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
12 Θεολογίδου Σοφία Κωνσταντίνος 198226 ΠΕ04 1ο ΓΕΛ Πυλαίας
13 Καλόστος Σταύρος Νικόλαος 211348 ΠΕ82 2ο Γυμνάσιο Περαίας
14 Καραγιαννίδης Θεόδωρος Γεώργιος 207236 ΠΕ04 1ο Γυμνάσιο Περαίας
15 Κελγιάννης Γεώργιος Σωτήριος 222966 ΠΕ03 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
16 Κερασαρίδης Ευστάθιος (Στάθης) Γεώργιος 169411 ΠΕ01 1ο Γυμνάσιο Πυλαίας
17 Κεσαλίδης Βασίλης Ιωάννης 702575 ΠΕ04 Διάθεση ΠΥΣΔΕ Ανατ. Θεσ/νίκης
18 Κλοκίδου Γεωργία (Γιούλη) Μιλτιάδης 208793 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσσαλονίκης
19 Κοσμίδου Φανή Θεόφιλος 169085 ΠΕ86 1ο Γυμνάσιο Τούμπας
20 Κουτρουμπάκης Κωνσταντίνος Ιωάννης 197190 ΠΕ02 1ο Εσπερινό Θεσσαλονίκης
21 Κωνσταντούλας Κυριάκος Ιωάννης 179399 ΠΕ02 6ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς
22 Λάσκος Χρήστος Κωνσταντίνος 160738 ΠΕ80 5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
23 Λαφαζάνης Ανδρέας Αστέριος 193445 ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Πυλαίας
24 Μανδραλή Μαρία Ιωάννης 182499 ΠΕ02 27ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
25 Μαρκάκη Ευθυμία Γεώργιος 223030 ΠΕ03 20ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
26 Μποβολή Αρετή Θεόδωρος 173418 ΠΕ02 Γυμνάσιο Επανομής
27 Οικονομίδου Κωνσταντίνα Παναγιώτης 198064 ΠΕ04 ΓΕΛ Βασιλικών
28 Παπαδημητρίου Ευθύμιος Λάζαρος 156223 ΠΕ02 15ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
29 Παπαδοπούλου Αναστασία (Σίσσυ) Γεώργιος 165136 ΠΕ82 Εσπερινό ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
30 Πολίτου Βασιλική Δημήτριος 197434 ΠΕ02 7ο ΓΕΛ Καλαμαριάς,
31 Πολίτου Σωτηρία (Ρούλα) Δημήτριος 187064 ΠΕ04.01 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
32 Σιούτη Θεοδώρα Στέργιος 187180 ΠΕ87.02 5ο Εσπ. ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
33 Σκουμπουρδή Θωμαΐς (Τόμη) Αντώνιος 182892 ΠΕ07 6ο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης
34 Σουλιώτη Φωτεινή Βασίλειος 165829 ΠΕ02 Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
35 Σπανούδης Δημήτριος Ιωάννης 161152 ΠΕ83 12ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
36 Σπύρου Δαμιανός Συμεών 193524 ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Χαριλάου
37 Τασούλα Βασιλική Χρήστος 172292 ΠΕ87.04 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
38 Τσαρουχά Θεοδώρα (Ντόρα) Θεοδόσιος 171389 ΠΕ08 1ο Γυμνάσιο Μηχανιώνας
39 Τσιντίκη Παγώνα (Γωγώ) Παναγιώτης 174475 ΠΕ87.01 8ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
40 Τσούγκα Παναγιώτα Αθανάσιος 17496  ΠΕ87.09 ΕΠΑΛ Επανομής
41 Τσούκας Αντώνης Δημήτριος 401462 ΠΕ03 ΕΠΑΛ Επανομής
42 Φασλά Πηγή Ιωάννης 190504 ΠΕ08 3ο Γυμνάσιο Χορτιάτη
43 Φωτσιτζή Ιωάννα Γεώργιος 172449 ΠΕ87.09 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
44 Χαραλαμπίδης Γεώργιος Χαράλαμπος 151067 ΠΕ03 ΓΕΛ Μηχανιώνας

Categories: Εκλογές ΕΛΜΕ-Θ, 2018 | Ετικέτες: | Σχολιάστε

Ψηφοδέλτιο υποψηφίων για το Δυτ. ΠΥΣΔΕ -Αγωνιστικές Παρεμβάσεις-Αυτόνομη Ριζοσπαστική Κίνηση-Συνεργαζόμενοι

«Αγωνιστικές Παρεμβάσεις
Αυτόνομη Ριζοσπαστική Κίνηση
Συνεργαζόμενοι
(Υποψήφιοι για το Δυτικό ΠΥΣΔΕ)»

A/A Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο Ειδικότητα Οργανική Α.Μ

1 Αλεξίου Δέσποινα του Κωνσταντίνου ΠΕ02 5ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου 201226
2 Αλεξίου Μαρία του Κωνσταντίνου ΠΕ02 Διαπολιτισμικό ΓΕΛ Ευόσμου 211824
3 Αμασιάδης Θόδωρος του Γεωργίου ΠΕ019 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 177949
4 Αναστασίου Χρύσα του Θεοδώρου ΠΕ02 ΓΕΛ Κορώνειας (Λαγκαδίκια) 201241
5 Αντωνιάδου Βασιλική του Ιωάννη ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Χαλκηδόνας 222812
6 Αποστολάτου Ανδρομάχη του Σπυρίδωνα ΠΕ14.02 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης 199284
7 Βαβούρης Χρήστος του Τρύφωνα ΠΕΟ11 ΕΠΑΛ Λαγκαδά 195854
8 Βακουφτσής Κώστας του Ευαγγέλου ΠΕ02 1ο ΓΕΛ Συκεών 206532
9 Γαζάκης Αντώνιος του Μιχαήλ ΠΕ02 3ο Γυμνάσιο Εχεδώρου 201320
10 Γαρδίκης Ανδρέας του Παναγιώτη ΠΕ04 ΓΕΛ Ρεντίνας 218357
11 Γιαννιώτη Ελένη του Νικολάου ΠΕ08 1ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων 164748
12 Γιαννοπούλου Ιωάννα του Κων/νου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Κουφαλίων 220286
13 Γκατζώνης Θωμάς του Κωνσταντίνου ΠΕ03 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων 179044
14 Δανιήλ Ιωάννης του Νικολάου ΠΕ08 Διάθεση ΠΥΣΔΕ 210209
15 Ζαγανίδης Χρήστος του Μενελάου ΠΕ011 2ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου 149203
16 Θεοδωρίδου Ευδοξία του Πασχάλη ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών 186417
17 Ιακωβάκη Ευαγγελία του Θεοδώρου ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών 189256
18 Καπέτης Δημήτριος του Λάζαρου ΠΕ02 3ο ΓΕΛ Πολίχνης 209498
19 Καραγιάννη Χριστίνα του Δημητρίου ΠΕ017.07 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 172815
20 Καφετζή Παναγιώτα του Βασιλείου ΠΕ07 Γυμνάσιο Καλλιθέας 207730
21 Κίτσιου Μαρία του Χρήστου ΠΕ011 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 228726
22 Κοροξενού Δανάη του Στέλιου ΠΕ02 1ο ΕΠΑΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 222201
23 Κουμμάτη Κατερίνα του Μιχαήλ ΠΕ18.33 18(33) 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 187561
24 Κοσόγλου Χρήστος του Θεοδώρου ΠΕ06 Εσπερινό ΕΠΑΛ Ευόσμου 190366
25 Κωτούλας Αναστάσιος του Μιχαήλ ΠΕ04 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ 701899
26 Λαθήρα Ιωάννα του Δημητρίου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Συκεών 164041
27 Λαθήρας Ιωάννης του Κωνσταντίνου ΠΕ04 1ο Γυμνάσιο Συκεών 147079
28 Λοϊζίδης Λοΐζος του Κωνσταντίνου ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Σταυρούπολης 164391
29 Μαούρη Ελένη του Γεωργίου ΠΕ14.01 ΕΠΑΛ Κορδελιού 187101
30 Μαλαμίδης Μάλαμας του Αποστόλου ΠΕ09 1ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου 168581
31 Μάσιου Ελένη του Προδρόμου ΠΕ04 Λύκειο Ασσήρου 213243
32 Μητελούδης Πανταζής του Εμμανουήλ ΠΕΟ2 1ο ΓΕΛ Συκεών 169864
33 Μήτσος Παναγιώτης του Αθανασίου ΠΕ18.04 Εσπερινό ΕΠΑΛ Σταυρούπολης 215146
34 Μόσχου Ελένη του Ιωάννη ΠΕ02 ΓΕΛ Αξιού 209610
35 Μπάντσος Νίκος του Αθανασίου ΠΕ04 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων 207323
36 Μπέντση Ελευθερία του Ιωάννη ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Συκεών 164098
37 Μπιτζένης Δημήτρης του Κωνσταντίνου ΠΕ18.01 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου 174706
38 Μπρατάνη Κυράννα του Ιωάννη ΠΕ011 Διάθεση ΠΥΣΔΕ 177872
39 Οργιανέλης Άγγελος του Ανδρέα ΠΕ02 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 201803
40 Οτζάκη Ζωγραφιά του Μιχαήλ ΠΕ02 4ο Γυμνάσιο Εχεδώρου 212295
41 Ούτσιου Μαρία του Δημητρίου ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Νεάπολης 218128
42 Πάντσιος Άγγελος του Κων/νου ΠΕ04.Ο1 ΕΠΑΛ Πολίχνης 213309
43 Παπαλιάς Κυριάκος του Δημητρίου ΠΕ08 2ο Γυμνάσιο Εχεδώρου 171370
44 Παππάς Ιωάννης του Αλεξάνδρου ΠΕ019 διάθεση ΠΥΣΔΕ 206166
45 Πεγκλίδου Μαρία του Γεωργίου ΠΕΟ2 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 179650
46 Πεντεδέκα Αλίκη του Γεωργίου ΠΕ02 2ο ΓΕΛ Κορδελιού 212356
47 Πετρής Μιχάλης του Ιωάννη ΠΕ019 Γυμνάσιο Καλλιθέας 200858
48 Πουλής Κώστας του Δημητρίου ΠΕ016 2ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων 174550
49 Προεστοπούλου Αρετή του Ευαγγέλου ΠΕ06 Γυμνάσιο Διαβατών 166518
50 Σαμανίδης Νικόλαος του Ιακώβου ΠΕ03 Εσπερινό ΕΠΑΛ Ευόσμου 183891
51 Σαραϊδάρη Πόπη του Γεωργίου ΠΕ02 2ο Γυμνάσιο Ευόσμου 154073
52 Σέρβου Ελένη του Βασιλείου ΠΕ03 2ο Γυμνάσιο Κορδελιού 218202
53 Σιμόπουλος Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου ΠΕ08 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ 214204
54 Σπαΐας Άγγελος του Δημητρίου ΠΕ011 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 190585
55 Σπανός Γιώργος του Λαζάρου ΠΕ09 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων 181494
56 Σπυρίδης Αθανάσιος του Ιορδάνη ΠΕ02 4ο Γυμνάσιο Πολίχνης 173507
57 Σταϊκίδης Χρήστος του Δημητρίου ΠΕΟ4.Ο4 2ο ΓΕΛ Νεάπολης 227510
58 Στεφανίδου Σοφία του Στέφανου ΠΕ02 6ο Γυμνάσιο Σταυρούπολης 202001
59 Σωπιάδου Ειρήνη του Νικολάου ΠΕ09 ΕΠΑΛ Λαγκαδά 214355
60 Ταχματζίδου Νόπη του Ευσταθίου ΠΕ02 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου 173520
61 Τερζή Ειρήνη του Αθανασίου ΠΕ18.33 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης 194915
62 Τόκανος Φίλιππος του Φωτίου ΠΕ011 ΓΕΛ Χαλάστρας 168669
63 Τονοζλής Γεώργιος του Δημητρίου ΠΕ12.05 1ο ΕΠΑΛ Κουφαλίων 211230

Categories: Εκλογές ΕΛΜΕ-Θ, 2018 | Ετικέτες: | Σχολιάστε

Δημιουργήστε ένα δωρεάν ιστότοπο ή ιστολόγιο στο WordPress.com.

Αρέσει σε %d bloggers: